• Super rýchle dodanie tovaru

Dobrý deň
    Ďakujeme, že ste sa rozhodli pridať recenziu na náš e-shop. Sme veľmi radi, že ste boli s nami spokojní. Spokojnosť našich zákazníkov je našou prioritou. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• Dobre

Dobrý deň
    Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s našimi službami. Ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie. Pevne veríme, že toto nebol Váš posledný nákup u nás.

• Rychlo

spokojnosť

• nakúpil v obchode Starlux pred 2 mesiacmi

• Som velmi spokojná. Svietidlá su presne teké akévsme objednali.

Reakcia obchodu Starlux

Nesmierne nás teší vaša spokojnosť s naším e-shopom. Sme radi, že ste spokojná s našimi službami. Tešíme sa na váš ďalší nákup.

• serióznosť

Obchod by mal vymeniť prepravcu, napriek SMS o doručení, tovar nebol doručený v ten deň a po mojom telefonáte prepravcovi , ktorý sa vyhováral na kolegu mi prišiel tovar až po víkendu! Toto sa mi stalo už druhý raz!
    Inak tovar došiel v poriadku.

Reakcia obchodu Starlux

Ďakujeme za vašu kladnú recenziu a odporúčanie, veľmi si to vážime. Prijmite naše ospravedlnenie za situáciu ktorá vznikla na strane prepravcu. Pevne veríme, že sa tento problém už nebude opakovať.

• nakúpil v obchode Starlux pred 4 mesiacmi

Objednávka bola vybavená k spokojnosti, na základe môjho dotazu pred objednaním tovaru mi boli poskytnuté dostačujúce informácie a veľmi milo ma prekvapil aj darček, ktorý som k objeednávke obdržala. V prípaže, že budem ešte v budúcnosti potrebovať svietidlá určite využijem Vašu stránku.

Dobrý deň
    Prvom rade sa Vám chceme poďakovať sa pridanie recenzie a odporúčanie nášho e-shopu. Nesmierne nás teší, že ste bola spokojná s našimi službami ako aj s tovarom. Tešíme sa na váš ďalší nákup.
    Starlux s.r.o

• nakúpil v obchode Starlux pred 4 mesiacmi

Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným používateľom.

• ochota
    • Okamžitá reakcia obchodu
    • Rychle dodanie

• Veľký výber sortimentu
    • Kvalitné výrobky
    • Kvalifikovaný personál
    • Rýchle dodanie tovaru

Viackrát som v tomto obchode nakupovala. Bola som vždy spokojná.
    Veľmi milý personál, vždy ochotný pomôcť a poradiť.
    Odporúčam každému.

Dobrý deň prajeme
    Nesmierne si vážime Vašu milú a kladnú recenziu. Sme veľmi radi, že ste bola spokojná s našimi službami. Snažíme sa našim zákazníkom vyhovieť najviac ako len vieme. Pevne veríme v našu ďalšiu spoluprácu. Pekný deň

• nakúpil v obchode Starlux pred 4 mesiacmi

• dodávka rýchlo a bezpečne

• nakúpil v obchode Starlux pred 4 mesiacmi

• rýchlosť, spoľahlivosť, príjemný prístup, poradenstvo

žiadna

Reakcia obchodu Starlux

Ďakujeme za váš čas ohodnotiť náš e-shop. Sme veľmi radi, že ste s našimi službami boli spokojní. Pre našich zákazníkov sa snažíme robiť maximum. Pevne veríme, že toto nebol váš posledný nákup u nás.
    S pozdravom,
    Starlux s.r.o

Ochota. Rýchlosť dodania

• nakúpil v obchode Starlux pred 5 mesiacmi

Deklarovali ze maju produkt na sklade, po objednani a zaplateni zrusili objednavku, pretoze produkt nemaju na sklade. Toto robia viacere eschopy, ze pri produkte napisu ze je na sklade ale realne nemaju nic, mozno tak na sklade u dodavatela ale ani ten to nemal...

Dobrý deň
    Je nám ľúto, že ste s našim e-shopom nebol spokojní. Bohužiaľ, toto svietidlo sme skladom nemali, aj keď pri každodennej aktualizácii nášho e-shopu sa toto svietidlo neodpísalo zo skladu. Výrobca taktiež nemal toto svietidlo a už ho aj vyradil z ponuky. Hneď po prijatí Vašej objednávky Vám bolo do 10 min odpovedané a peniaze Vám boli obratom vrátene späť. Prijmite naše ospravedlnenie za vzniknutú situáciu.

• Rýchlosť

• nakúpil v obchode Starlux pred 5 mesiacmi

Objednávka, komunikácia a dodávka tovaru v poriadku, ale tovar nekvalitný, viditeľné škaredé spoje na lustri a stolných lampach. Od rakúskeho výrobcu by som čakala viac.

Reakcia obchodu Starlux

Dobrý deň, ďakujeme za kladne hodnotenie nášho obchodu a našich služieb zákazníkom. Je nám ľúto, že ste s kvalitou svietidla nebola spokojná. Snažíme sa robiť všetko pre spokojnosť zákazníka, žiaľ niekedy svietidlo nevyzerá podľa predstav zákazníka. Prijmite naše ospravedlnenie za vzniknutú situáciu. S pozdravom
    Strarlux, s.r.o

• nakúpil v obchode Starlux pred 6 mesiacmi

• Maju ziarovky s paticou, ktore sa tazko hladaju
    • Ziarovky boli ozaj lacne
    • Kazda ziarovka bola poriadne zabalena do bublinkovej folie, takze prezili aj nasich kurierov :-)

• nakúpil v obchode Starlux pred 6 mesiacmi

• Tovar bol objednaný pred 15 dnami a zatiaľ nedodaný. Neseriózny prístup. Na tel. neodpovedajú.

Dobrý deň
    Prvom rade treba uviesť, že ste si objednali tovar dňa 6.5.2018, ihneď Vám bolo odpovedané že výrobca nemá momentálne toľko kusov na sklade, koľko ste si objednali. Bol Vám ponúknutý iný produkt, ktorý by prišiel skôr. Vy ste však odpovedali až 16.5.2018 že Vám náhradný produkt vyhovuje. Bez Vášho súhlasu nebolo možné objednať náhradný produkt skôr. Momentálne je produkt objednaní a čakáme na jeho dodanie. Pekný deň

• ochota

• nakúpil v obchode Starlux pred 7 mesiacmi

• Objednavala som si 2ks stolovej lampy hnedej farby,prišli mi 2ks sivej farby,na internete písali že je cena vrátane žiaroviek ,tie však tiež neboli v balení. Po dohode s obchodom som si vybrala namiesto týchto lamp iné,lebo hnedé vraj nemali na sklade. Tak som si vybrala iné lampy hnedej farby,foto som poslala aj mailom do spoločnosti,aby opäť nenastala chyba. O týždeň mi došla zásielka,ale keď som otvorila balík,lampy opäť neboli tie ake som chcela,zas mi poslali sivé!!! A opäť bez žiaroviek! Maximálna nespokojnosť! Zatiaľ je to v štádiu riešenia,ale tu už určite nebudem nič objednávať!

Dobrý deň
    Po telefonickom rozhovore, ste nás informovali, že tovar, ktorý ste si objednali je inej farby, a nie aký ste chceli. Vymenili sme to na ten typ, na ktorý ste nám poslali fotku spolu s katalógovým číslo. Opäť to bol odtieň sivej farby. Tovar objednávame podľa katalógového čísla . Všetky dáta a fotky dostaneme od výrobcu. Tieto lampy sme doplnili popismi presnej farby. Dohodli sme sa, že svietidla nám vrátite a peniaze Vám preukážeme na Váš účet.