Všetko OK, rýchlosť

Nastal problém s doručením bolo nutné telefonovať lebo ste neuviedli na balíku moje tel. číslo.

• Tovar luxusny

dost dlha doba doručenia,ale oplatilo sa čakať

• Dobrá komunikace
    • Dobré ceny

Mily personal.Mnou objednany tovar zial nemali, no pani mi volala a odporucila mi iny obchod.

• na stranke tovar uvedeny skladom, kt, v skutocnosti nemaju a nevedia dorucit ani s oneskorenim
    • ani po 11dnoch info o doruceni ostatneho tovaru

Po tyzdni od objednania (a zaplatenia) mi z obchodu telefonovali, ze jeden z dvoch produktov co som si objednala nemaju.(napriek tomu ze mali uvedene skladom.) Tak som sa pytala kedy mi dorucia ten zbytok, vraj do pat dni. Dnes je piaty den a nic. ani ziadna info z obchodu alebo od prepravcu o pripadnom neskorsom doruceni, alebo aspn ze by bol tovar posunuty prepravcovi, ci info o vrateni penazi za chybajuci tovar...ide o podsedaky ktore mi dost ponahlaju a verim ze sa to napokonom vyriesi, no ked mi namiesto ocakavaneho dorucenia prisiel mail, ze mam ohodnotit obchod....

• rýchle dodanie,
    • tovar spĺňal očakávania

• Veľmi rýchla odpoveď, osobne mi zavolali, aby mi povedali, že tovar je už vypredaný a ponúkli mi alternatívu.

• Tovar zodpoveda fotografii, dobra kvalita, rychle vybavenie. Nakupovala som zatial dvakrat.
    • zatial nic

Odporucam obchod.

• Obchod po týdnu napsal že objednávku ruší - důvod neuvedli. Až na můj dotaz proč objednávku ruší, mi sdělili že zboží nemají skladem

Reakcia obchodu eGRADE.sk

Dobrý deň , Vaša reakcia nás veľmi mrzí , o nedostupnosti tovaru sme vás informovali 5x! telefonicky a aj emailom. Telefón ste nedvíhali, takže podľa všetkého by sa vám nebol dovolal ani náš kuriér (a zásielka by sa s najväčšou pravdepodobnosťou z ČR vrátila naspäť na naše náklady). Vaša objednávka stále NIE je zrušená, keďže ste sa dodnes nevyjadrili, či budete chcieť objednávku zrušiť alebo počkať na opätovné naskladnenie. S našej strany sme urobili maximum, ale nebudeme si vzájomne znepríjemňovať deň kvôli hračke za 5 eur a Vaša objednávka bude zrušená. Prajeme všetko dobré.

Rýchle dodanie,super prístup, odporúčam ;)

• dobrý obchod

• výborná komunikácia, rýchlosť dodania

• serioznost

Obchod mal trošku problém s mojou platbou, po priradení platby k tovaru už bola dodacia doba do dvoch dní.

• Rychlé dodanie

• kupovanie z pohodlia domova

Objednala som si 2 kočiare a sú krásne

Rychlost dodania komunikacia