• komfort, nízke ceny oproti iným obchodom
    • nemám výhrady

som spokojná.

• vyhody? nesrandujte..
    • komunikacia, bordel na sklade

namiesto objednaneho tovaru mi poslali uplne nieco ine, zrejme v tej iste hodnote alebo o nieco mensej... ked som ho chcel vymenit za objenany, musel som ho posielat spat postou, ani si neposlali kuriera pon, ako by to mala robit kazda internetova predajna ked je chyba na jej strane. Postovne stalo tretinu toho co som si objednal, kedze fitnes veci nie su zrovna lahke. Potom mi nasledne oznamili ze tovar co som chcel ani nemaju... uz nikdy viac..

S eFitness.sk som veľmi spokojná, obchod je veľmi seriózny, budem odporúčať.

• Tovar objednany pred 10 dnami mi zatial neprisiel, ani neviem ako mi ma prist, ci postou, ci kurierom, kupoval som to ako neregistrovany zakaznik, neprislo mi na email ziadne potvrdenie o nakupe ani nic o termine dodania - musel som tam telefonovat

• Žiadne podvodnici.....
    • Pekne foto žiadny tovar! Nulová komunikacia.

Nalakanie na kvalitný tovar nizke ceny, potom ponúkajú alternativny (nekvalitný tovar) za nadpriemerne ceny....

vsetko je ok, komunikacia dobra, dodanie tovaru velmi rychle...yiadne cakacie lehoty a vyvolavania ako u niektorych inych napriklad pri duvlan spolocnosti - gym.sk

• rýchlosť
    • kvalita
    • ochota

Dostupné príchute,kvalita tovaru
    Po doručení zásielky som zistil, že miesto pomarančovej príchute mi bol zaslaný tovar s jahodovou príchuťou
    Napriek tomu by som obchod odporučil aj ostatným

• dobré ceny,
    • prehladna stranka
    • spolupraca s prepravnou, resp. kurierskou sluzbou, s tovarom muselo byt manipulovane extremne hrubo a nezodpovedne, kedze znicili a znehodnotili liatinovu gulu s uchytom

• je tam vsetko
    • zatial ziadne

urcite si kazdy pride na svoje :)

...nikde nebolo uvedené, že daný tovar už nemajú na sklade...

• celkom dobré akcie.
    • Musím pochváliť široký výber tovaru čo sa týka výživy ale je tam veľa značiek o ktorých som nikdy nepočul a takým neverím. Chýbala mi tu napríklad značka Kompava. Je dosť dobrá a nepočul som na značku špatné ohlasy. Osobne s ňou cvičím ako aj všetci moji známi.

Odporučil by som aj ostatným nakupujúcim

• znesitelne dobrá cena
    • počas dopravy sa mierne poškodil lak tovaru bycikla

celkom dobré-treba si preveriť detaily pri prevzatí tovaru

• Sortiment,cena,dodržaný termín
    • Nepostrehol som

Odporúčam

• Široký výber
    • zatiaľ žiadne

pozitívny

• blesková reakcia, takisto dodacia doba, ako už dnes u máloktorých eshopov

odporúčam bez výhrad

• najlepšia cena

• Rýchla odpoveď na otázky, rýchle vybavenie objednávky, nakoľko som v inom e - shope čakala na tovar dva týždne, v tomto obchode mi bol doručený veľmi rýchlo.

Som veľmi spokojná, aj nabudúce

• ok
    • ok

ok

• Chystám sa odstúpiť od zmluvy, tovar musím posielať do čiech čo ma vyjde asi takých 30 eur nakoľko to treba posielať do čiech. Takže som si za 30 eur pozrela poškodený bicykel a môžem ho poslať naspäť. Keď už sú e-fitness.sk mali by mať aj na slovensku nejakú pobočku na takéto prípady

• ceny
    • neviem o ziadnych