Bola som milo prekvapená že na objednávky reagovali aj počas víkendu. Komunikovala som s pracovníkom na upresňovaní objednávky keďže nemali požadované množstvá. V pracovný deň mi však prišla pôvodná , neopravená zákazka, opäť som komunikovala, ale s inou pracovníčkou. Zrejme nedošlo k posunu informáciami medzi pracovníkmi o úprave objednávky. Bola som však napriek tomu spokojná.

• Wide range of toys
    • Quick delivery

Perfektná komunikácia, expresná rýchlosť doručenia tovaru, ktorý už bol všade vypredaný.

Mohla som sa dohodnúť na termíne odoslania tovaru, prispôsobili sa môjmu čerpaniu dovolenky, vystavili faktúru a jej splatnosť, aby to vyhovovalo našim požiadavkám.

• Dobrý deň, farebných panáčikov je málo. Zatiaľ nevieme uhádnuť kombináciu rýchlo a preto nám chýbajú panáčikovia pre 6- 7 voľbu. Inak so službou som spokojná. Ďakujem

V pondelok okolo 10:00 som objednal, v utorok som to už mal doma

• na spravný čas dali material

• Uzasny pristup
    • Poprosila som o expresnu dodavku a spravili vsetko, co mohli, aby sa tovar dorucil, ako som potrebovala
    • Krasny vyber hraciek
    • Dobre ceny
    • Vsetkym odporucam

S obchodom Edukacne hracky som sa stretla prvý krát a verim, ze nie naposledy. Bola som v xasovej tiesni a spravili vsetko oreto, aby mi s touto casvou tiesnou pomohli. Tak sa aj stalo. Dakujem.za vsetko, urcite to nebol moj posledny nakup..

• Siroka ponuka podnetnych hraciek

• Potesil ma mily darcek.

S obchodom som velmi spokojna. Rychle dodanie, bez problemov. Deti velmi potesil darcek. Pacilo sa mi, ze som mohla venovat percento z tovaru. S tym som sa este nestretla. Dakujem pekne.

• Promptná komunikácia. Ústretový prístup. Vrelo odporúčam.

Obchod reagoval expresne po zadaní objednávky. Promptne riešili zmenu objednávky. Komunikácia bola rýchla, milá a ústretová. K objednávke mi bol pribalený darček. Vrelo odporúčam ďalším zákazníkom.

• Super, overené ☺️

• Veľký výber
    • Dobré ceny

Dlho som chcela kúpiť deťom termomozaiku Hama. Ale nemohla som nájsť podložky a korálky na jednom mieste. Obchod "Edukačné hračky"má všetko.

• Obchod veľmi seriózny, hneď odpíšu na email....

• Veľmi rýchle vybavenie objednávky

• Expresne rýchle doručenie.

• Fajn výber, skvelé ceny

Odporúčam

• Relatívne dobrá cena, objednávka vybavená rýchlo

• Super, často objednám od e. hračky, som nadmierne SPOKOJNÁ