• Dobra cena
    • Ak je nejaky problem s dorucenim, chodia maily v Madarcine ... ?

• Dobre ceny
    • Neviem
  • nakúpil v obchode Extreme Digital zRt pred 2 týždňami

Tovar mali na sklade, dodanie rychle.

• Dobra cena, prehladny WEB

• dobra cena
    • doprava
    • neda sa platit kartou
    • dlha cakacia doba

"Informujeme Vás, že Vaša objednávka bola odovzdaná kuriérovi a očakáva sa dodania do jedného dňa"

Toto mi prislo na mail, takze som ocakaval dodanie do dna (max 2-3) trvalo to tyzden ked som kazdy den cakal na kuriera...
    Dalej som uviedol v poznamke aby mi kurier aspon hodinu dopredu zavolal, samozrejme sa tak nestalo...
    A ze sa neda v roku 2018 platit kartou tak to uz je silna kava... Dufam ze DPD mi uz nikdy nebude nic dorucovat...
    Navyse obal TV bol poskodeny (diera), nastastie funguje
    Viem ze sa to hodnoti obchod a nie kurier, ale akeho kuriera si obchod objedna, takeho ma takze maju na tom svoj podiel viny

• dobré ceny
    • veľký výber
    • neviem o žiadnej

Nakupoval som prvý krát s tohoto eshopu, mal som trocha obavy či mi tovar príde na základe negatívnych recenzií na heuréke. Mal som štastie, všetko prišlo ako malo

• nakúpil v obchode Extreme Digital zRt pred 2 týždňami

• Mali daný výrobok za takmer najlepšiu cenu.
    • Ochotne komunikovali ohľade dlhšej doby dodania.
    • Záručný list v maďarčine.
    • Dlhá doba dodania, ale za to vraj môže DPD.

Už som tu v minulosti nakupoval, ale tretí krát túto chybu nespravím. Už pri prvom výrobku bol problém s reklamáciou nakoľko sa výrobok mal posielať do Maďarska. Keď vedia faktúru poslať elektronicky v slovenčine, tak by nemal byť problém aj záručný list poslať v zrozumiteľnom jazyku a nie aby som si musel dĺžku záručnej doby dať prekladať do google translátora.

• nakúpil v obchode Extreme Digital zRt pred 3 týždňami

• Slaba komunikacia zo zakaznikom, dlha dodacia doba tovaru aj ked na stranke pise na sklade.
  • nakúpil v obchode Extreme Digital zRt pred 2 týždňami

• Rychle doručenie,šikovna,malá vecicka k mobilu

• Ešte nebol tovar dodani

• dobrá cena

tovar prišiel o týždeň neskôr ako bolo na stránke písané že by mal prist ale chápem sú vianoce a vraj kuriery sú preplnený

• nakúpil v obchode Extreme Digital zRt pred 2 týždňami

• O stave objednavky nie som priebezne informovana. Nic sa s nim nedeje.
  • nakúpil v obchode Extreme Digital zRt pred 2 týždňami

• Priaznivé ceny,rýchlosť vybavenia objednávky.

V obchode som nakupoval už viac krát,spokojnosť.

Dobrá komunikacia, rychle dorucenie

• nakúpil v obchode Extreme Digital zRt pred 3 týždňami

• Nizke ceny niektorych tovarov.

Tovar som objednaval 23.11. na objednavku. Uz je to sedem pracovnych dni co maju tovar skladom a doteraz neboli schopny ho vyexpedovat. Na moj email reagovali, ze kurierske spolocnosti nestihaju vybavovat objednavky. V inych obchodoch taketo problemy nemaju a tovar je dorucovany v ramci 2 dni.

• nakúpil v obchode Extreme Digital zRt pred 3 týždňami

• došiel mi mail s faktúrou, požiadavka na ohodnotenie nákupu, ale tovar neprišiel
  • nakúpil v obchode Extreme Digital zRt pred 2 týždňami

• veľmi rýchle vybavenie objednávky a najlepšia cena

• lacny
    • rychly
  • nakúpil v obchode Extreme Digital zRt pred 2 týždňami

• Keď majú na sladke oplatil sa objednať výhodná cena
    • Keď nie je na sklade je to na dlho
    • Chýbala lepšia komunikácia(sám som sa musel dopytovať v akom stave je moja objednávka prípadne kde vlastne je)

29.11. Vytvorená objednávka
    3.12. “Informovanie” že sa tovar nachádza mimo centrálneho skladu
    4.12. Vraj čaká na vyexpedovanie
    7.12. Už poslali faktúru ale absolutne žiadne info o balíku
    7.12. Po dotazovaní že síce faktúru som dostal ale netuším kde je mnou objednaný tovar som dostal odpoveď že balík Čaká na vyexpedovanie(neviem potom z akého dôvodu písali 4.12. že bude vyexpedovaný).
    A klasická predvianočná výhovorka:
    “Vopred Vás informujem, kvôli prichádzajúcim Vianočným obdobiam sa zvýšil počet objednávok pri všetkých online obchodoch, kuriérska spoločnosť je podľa ich hlásenia momentálne preťažená. Očakávané doručenie by sa tým pádom malo uskutočniť na konci budúceho týždňa.“
    U mňa neobstojí. Pretože vopred mal eshop informovať keď objednávku prijali.

Predtým tak 1-2 dozadu som kupoval dosku a procesor a bez problémov dorazilo, ale dan vec mali na sklade.
    Trošku informovať zákazníka by neuškodilo. Keď 4 nebol balíček poslaný stačilo poslať mail že sa balík neposlal a teda neskôr dorazí na výdajné miesto Zásielkovni.

• ok