Nakupovala som tu prvýkrát, ale hodnotím veľmi pozitívne, veľmi dobrá komunikácia, rýchle vybavenie a aj doručenie. Odporúčam.

• Sú rýchly a som veľmi spokojná tovar dodaný taký aký chcem vrelo odporúčam.

Rýchle dodanie, veľmi dobre ceny .
    SPOKOJNOSŤ

• Široký výber produktov
    • Kvalitní výrobcovia
    • Rýchlosť pripravenia k vyzdvihnutiu

Celkovo nákup v tomto eshope odporúčam

Reakcia obchodu Ecolife

Vážený zákazník, ďakujeme za vynikajúcu recenziu. Tešíme sa, že ste spokojní s nákupom u nás v Ecolife a s radosťou očakávame vašu ďalšiu návštevu.

• Rýchlosť dodania
    • Kvalita produktov

• Pekna rucna praca, rychle dorucenie

• Spokojnosť

Z nákupom som spojna môžem odporučiť

• Rýchla komunikácia a ochota poradiť

Úplná spokojnosť

Veľmi rýchlo vybavená objednávka.Dokonca vás informujú hneď ak náhodou nieje na trhu snažia sa vás hneď kontaktovať .

vyobrazenie a popis kvality zodpovedá realite

• Som veľmi spokojná. Možno mi chýba malý katalóg, kde by boli silice a éterické oleje napísané a ich účinky,. Mám doma jeden už veľmi starý, ktorý sa snažím používať, len už olejčeky nie sú všetky podľa neho

• Spokojnosť

výrobky dobrej kvality, rýchle dodanie, výborné ceny

Ďakujem.

• Všetko super

Krásne zabalený tovar, ďakujem. :)