vsetko super som spokojna

• dobrá komunikácia, rýchle vybavenie

So samotným nákupom nie som spokojný, nakoľko náhradná batéria, ktorú som objednával presne na danú značku vŕtačky sa nedá použiť. Plastový zámok je oproti originálu o 1 mm posunutý a batéria sa do vŕtačky nedá zasunúť. Samozrejme by som to mohol riešiť reklamáciou, ale to sa rieši cez inú firmu a predpokladám značné zdržanie. Takže plastový zámok prispôsobím odfrézovaním s vedomím, že prídem o záruku. To je ale riziko internetového predaja a kúpy od poľského výrobcu.

Reakcia obchodu Easy-print

omlouváme se za potíže s produktem. Mohl jste samozřejmě uplatnit reklamaci nebo zboží vrátit v zák. lhůtě. Nic méně jste to vyřešil po svém a ušetřil tím nám i Vám čas a peníze. Jinak o záruku nepřijdete, kdyby byl jakýkoli problém tak se klidně ozvěte. Ještě jen upřesním...polská firma není přímo výrobce, ale je to dovozce do EU.

S přáním hezkého dne

Tým EP

• Tovar bol doručený s 2dňovým meškaním po doručení súkromnej osobe niekde pri Leviciach a nie V Banskej Bystrici Magurská 49

Z obchodu som objednal batériu do notebooku.Batéria bola poslaná,ale inej kapacity ako bola objednaná.Tovar som vrátil a žiadal dodanie podľa objednávky,alebo vrátenie peňazí.Prešiel mesiac a zo strany obchodu žiadna reakcia.Na telefonaty nereagujú.

Reakcia obchodu Easy-print

omlouváme se za potíže s produktem. Bohužel výrobce změnil kapacitu baterie a jaksi nám to zapoměl sdělit. Stačilo ovšem napsat nebo zavolat ...v pracovní době samozřejmě...a určitě bychom vymysleli nějakou kompenzaci. Co se týče délky řešení Vašeho problému, tak zásilka od Vás nám přišla teprve 21.1..Zdržení nebylo způsobeno vámi, ale přepravcem. Nic méně peníze jsme Vám již odeslali na Váš účet.

S přáním hezkého dne

Tým EP

Spokojnosť

• Pekne zabalené

Som spokojná, tovar došiel pekne zabalený a doviezol mi ho poštový kuriér.

• Našiel som co som hladal

Spokojnosť s dodaním tovaru

• bezproblémový nákup

• Žiadna.

Spoľahlivý obchod. To, čo som si objednal, prišlo v krátkom čase a v poriadku.
    Je to presne ten typ batérie, ktorú som potreboval.
    Nemali ju ani v ALZE a z Prahy prišla za 3 dni.

Bez problémov, čo som si objednal, to prišlo

na vysokej urovni

• Seriózna firma

Jednoznačne odporúčam!

SPOĽAHLIVOSŤ

• prehľadný

Dobrá komunikácia, dobré ceny, spoľahlivá doprava

Reakcia obchodu Easy-print

Dobrá komunikácia, dobré ceny, spoľahlivá doprava ,tak proč těch 10%.....:)

• dobrá cena

Tovar som vrátila z dôvodu zakúpenia nesprávneho typu batérie. Obchod mi tovar bez problémov prevzal späť a peniaze poukázal na účet. Výborná spolupráca.