Expresne rýchle dodanie tovaru. V piatok objednané v sobotu už namontované.

• Sľúbený darček nebol doručený

• Ok
    • Ok

Profesionálna komunikácia, expresné vybavenie, ústretovosť

Nie a nie sa dopátrať tej správnej podložnej misy! Na obrázku som ju zbadala v modrom prevedení, no pri objednávkach nefigurovala! Ani v lekárni človeku tvar misy neukážu, nerozbalia. A tak stále nemám vyhovujúcu misu! Na obrázku by mala byť každá misa zobrazená z viacerých strán, nevidím to ako prehľadnú stránku.

Je to OK.

• včasné a kvalitné vybavenie mojej objednávky

• Rychle dodanie

• Objednávka a doručenie expresné bez návštevy kamenného obchodu. Otázky k produktu objasnené telefonicky. Odporúčam.

Velmi rýchle vybavenie objednávky všetko potvrdené na email aj sms som velmi spokojná .

• Nemusím zháňať po predajniach,rychle doručenie

Viem len odporučiť !

Velmi dlho trvá dodanie tovaru, urcite uz nebudem nakupovat. Mam teraz hodnotit, ked tovar este nemam?

Reakcia obchodu TUALMED online zdravotnicke potreby

ospravedlňujeme sa za oneskorené dodanie tovaru, o dôvode sme Vás už informovali. Tovar je už na ceste k Vám. K tovaru sme Vám pribalili darček ako ospravedlnenie. Veríme, že budete so zásielkou spokojná.

tím e-zdravotnickepotreby.sk

• Ponúka menej dostupný zdraot. tovar.

• Rýchla dodávka

Žiadna

rýchli, spoľahliví

Tovar mi bol doruceny, este som ho vsak nerozbalila, nakolko som v praci a doruceny mi bol domov.

• Dodanie do 4 dni.

Tovar bol doruceny max do 4 , samozrejme hodnotim kladne.Komunikacia s obchodom velmy dobra.