• Ochota,rýchlosť dodania a cena

Dobrý deň Vám prajeme pani Andrejka,

ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie, ktoré nás potešilo!
    Spotrebiče, ktoré máme skladom, doručujeme vždy expresne rýchlo, aby ste ich mohli doma používať čo najskôr. Teší nás, že sme nesklamali Vaše očakávania a boli ste spokojná s rýchlosťou dodania, ako aj našimi cenami a ochotou:-)

Team e-spotrebice

• Super komunikácia a rýchlosť dodania, odporúčam

Dobrý deň prajeme,

ďakujeme za Vaše odporúčanie :-)

Na komunikácii s Vami si veľmi zakladáme a to viac nás teší, že ste boli spokojný nielen s komunikáciou, ale aj rýchlosťou dodania objednávky :-)
    Veríme, že sme nesklamali Vaše očakávania a objednávku sme zrealizovali k Vašej spokojnosti.

Ďakujeme za prejavenú dôveru a nákup v našom obchode.

e-spotrebice.sk

• nebol problém spojiť dve objednávky do jednej, veľmi promptne reagovali aj na požiadavku vynášky

Dobrý deň prajem pán Robert,

ďakujeme za Vaše milé hodnotenie, ktoré nás potešilo :-)
    Na komunikácii s Vami si veľmi zakladáme, preto Vás vždy informujeme o stave objednávky a radi splníme aj Vaše požiadavky. Spojenie objednávok je to najmenej, čo pre Vás radi urobíme.
    Uvedomujeme si, že spotrebiče sú veľké a ťažké a preto Vám náš kolega z expedície rád pomôže s výnosom.

Teší nás, že ste boli spokojný s realizáciou nákup a dodaním spokojný :-)

• Rýchle vybavenie.

Dobrý deň prajem pán Vladimír,

za Vaše pozitívne hodnotenie ďakujeme :-)

Objednávku sa vždy snažíme vybaviť čo najrýchlejšie, aby ste mohli spotrebiče doma používať čím skôr. Teší nás, že ste sa rozhodol uskutočniť Váš nákup v našom obchode a veríme, že sme nesklamali Vaše očakávania.

Ďakujeme, za prejavenú dôveru a nákup v našom obchode.

Príjemný deň,

• maximálna ústretovosť + komunikácia

Dobrý deň prajem,

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie :-)

Teší nás, že ste boli spokojný s našou komunikáciou a službami. Komunikácia je pre nás veľmi dôležitá, pretože Vás chceme informovať nielen o stave objednávky, ale aj o doručení objednávky. Sme radi, že realizácia objednávky ako aj dodanie prebehlo k Vašej spokojnosti.

Ďakujeme za prejavenú dôveru a nákup v našom obchode.

Príjemný deň,

• Rýchlo a lacno...

Dobrý deň Vám prajeme pán Milan,

srdečne ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie! Naším cieľom je poskytovať vynikajúci servis a kvalitný tovar za najlepšie možné ceny. Spotrebiče, ktoré máme skladom, expedujeme skutočne bleskovou rýchlosťou, aby ste ich doma mohli čo najskôr používať :-)
    Ďakujeme za Vašu dôveru a za nákup v našom obchode. Tešíme sa na Vašu budúcu návštevu.

Team e-spotrebice

• Rýchlosť...tovar mi bol dodaný na druhý deň po objednaní.

Dobrý deň Vám prajeme,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie!
    Sme naozaj radi, že ste bol spokojný s rýchlosťou, s akou bola Vaša objednávka vybavená. Naším cieľom je neustále sa zlepšovať a dbať na to, aby naši zákazníci získali svoje spotrebiče rýchlo a bez zdržania.
    Vaše hodnotenie je pre nás veľkou motiváciou a záväzkom udržiavať vysoký štandard našich služieb.

Team e-spotrebice

• Rýchle doručenie, dobrá komunikácia s obchodom

Odporúčam.

Dobrý deň Vám prajeme pán Ján,

ďakujeme za Vašu pozitívnu spätnú väzbu! Vaša spokojnosť je pre nás najvyššou prioritou a sme veľmi radi, že sme Vaše očakávania splnili.
    Komunikácia s Vami je pre nás veľmi dôležitá a zakladáme si na nej. Snažíme sa byť profesionálnym a spoľahlivým partnerom pri kúpe a výbere spotrebičov, na ktorého sa viete spoľahnúť, preto sme tu pre Vás, či už na telefonickej a emailovej podpore alebo osobne v našom showroome v Bratislave.
    Spotrebiče, ktoré máme skladom, expedujeme skutočne veľmi rýchlo, aby ste ich mohli čo najskôr doma používať.

Team e-spotrebice

Toto bola nasa uz druha objednavka z eshopu.oba razy sme boli spokojni.vybrali sme si tovar,ktory nebol skladom adodanie bolo 14dni,co teda bolo upozornene hned pri produkte. Pani z eshopu mi masledne volala a uistila sa,ci nam to takto vyhovuje.Bola velmi mila,myslim,ze sa o zakaznika ozaj zaujimaju.pred expediciou mi pani volala opat a informovala,kedy mi tovar pride.

Dobrý deň Vám prajeme pani Michaela,

ďakujeme Vám za hodnotenie a pozitívne slová týkajúce sa našej komunikácie. Je pre nás nesmierne dôležité, aby sme našim zákazníkom poskytovali informácie ohľadom tovaru, objednávky, termínu dodania a expedície. Vaša spätná väzba nás motivuje k ešte lepšiemu zlepšovaniu našich služieb :-)
    Prajeme Vám veľa radosti z nového produktu a ďakujeme za Váš nákup! Radi Vás u nás privítame aj nabudúce :-)

Ďakujeme, že ste si vybrali náš obchod a za Vašu prejavenú dôveru.

Krásny deň!

• rýchle vybavenie objednávky

Dobrý deň prajeme pán Milan,

teší nás, že ste bol spokojný s rýchlym doručením :-)
    Kúpa spotrebiča je vždy nákladná investícia a uvedomujeme si, že ho potrebujete mať doma čo najskôr. Preto spotrebiče, ktoré máme skladom, odosielame expresne rýchlo, aby ste ich mali doma čím skôr a mohli ich používať :-)

Team e-spotrebice

Objednávka promptne vybavená a doručená.Komunikacia na profesionálnej úrovni.

Dobrý deň Vám prajeme pán Ľudovít,

ďakujeme za Vaše pozitívne slová, ktoré nás motivujú v našej práci :-)

Dodanie spotrebičov sa snažíme realizovať v čo najkratšom možnom čase, aby ste ich mohli doma čo najskôr používať.

• Dobré ceny

Dobrý deň Vám prajeme pán Miloš,

srdečne ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie :-) Naším cieľom je poskytovať vynikajúci servis a kvalitný tovar za najlepšie možné ceny.

• Super

Dobrý deň Vám prajeme,

ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie, ktoré nás vždy poteší a motivuje v našej práci :-)
    Snažíme sa byť profesionálnym a spoľahlivým partnerom pri kúpe a výbere spotrebičov, na ktorého sa viete spoľahnúť.

Team e-spotrebice

Super, rychlost, ustretovost, prehladnost webu

Dobrý deň Vám prajeme pán Pepo,

srdečne ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu :-)
    Je pre nás potešením vedieť, že ste bol spokojný s rýchlosťou dodania, ústretovosťou a prehľadnosťou našej webovej stránky. Naše úsilie je vždy zamerané na to, aby sme našim zákazníkom poskytli čo najlepší zážitok.
    Veríme, že prehľadný a intuitívny web je kľúčom k príjemnému nákupnému zážitku. Naším cieľom je neustále zlepšovať poskytované služby a prehľadnosť stránky, aby sme vyhoveli potrebám a očakávaniam našich zákazníkov.

Team e-spotrebice

Rýchle dodanie a super komunikácia ďakujem bola som spokojná

Dobrý deň Vám prajeme pani Katarína,

ďakujeme za Vašu pozitívnu spätnú väzbu a za to, že ste si našli čas vyjadriť svoju spokojnosť s rýchlosťou dodania a kvalitou našej komunikácie. Vaša spokojnosť je pre nás najvyššou prioritou a sme veľmi radi, že sme Vaše očakávania splnili.
    Je pre nás dôležité vedieť, že naša snaha o efektívnu komunikáciu a rýchle spracovanie objednávok prináša pozitívne výsledky a robí zákaznícky zážitok príjemnejším. Vaša recenzia pre nás veľa znamená a motivuje nás k ďalšiemu zlepšovaniu.

• Skvelá komunikacia
    • Rỳchle dodanie tovaru
    • Darčeky

Žiadne

Dobrý deň Vám prajeme pani Marika,

ďakujeme za Vaše pozitívne slová! Teší nás, že ste bola spokojná s našou komunikáciou, rýchlosťou doručenia spotrebičov a že Vás potešili aj darčeky. Naším cieľom je neustále zvyšovať kvalitu našich služieb a zabezpečiť, aby každá objednávka a nákup spotrebičov prebehli čo najpríjemnejšie. Vaša spokojnosť a pohodlie sú pre nás na prvom mieste.

Ďakujeme, že ste si vybrala náš obchod a za Vašu prejavenú dôveru.

Team e-spotrebice

objednávka bola vybavená zo dňa na deň. Perfekt

Dobrý deň Vám prajeme pán Martin,

ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu! Sme naozaj potešení, že ste bol spokojný s rýchlosťou, s akou bola Vaša objednávka vybavená. Naším cieľom je neustále sa zlepšovať a dbať na to, aby naši zákazníci získali svoje spotrebiče rýchlo a bez zdržania.

• Skvelá komunikácia
    • Rýchle vybavenie objednávky
    • Rýchle dodanie tovaru
    • Ochotný personál vždy poradiť

Dobrý deň Vám prajeme pán Martin,

ďakujeme za Vaše pozitívne slová, ktoré nás motivujú v našej práci :-)
    Komunikácia s Vami je pre nás veľmi dôležitá a zakladáme si na nej. Snažíme sa byť profesionálnym a spoľahlivým partnerom pri kúpe a výbere spotrebičov, na ktorého sa viete spoľahnúť, preto sme tu pre Vás, či už na telefonickej a mailovej podpore alebo osobne v našom showroome v Bratislave.

• Komunikácia - Super
    • Dodávka - Super

Dobrý deň Vám prajeme pán Jozef,

ďakujeme Vám za Váš pozitívny ohlas na našu komunikáciu a dodávku. Sme veľmi radi, že ste bol spokojný s našimi službami a že Váš nákup prebehol hladko a bez problémov. Naším cieľom je vždy poskytovať najvyššiu možnú úroveň služieb a zákazníckej spokojnosti.
    Prajeme Vám veľa radosti z nového spotrebiča a ďakujeme za Váš nákup!

Team e-spotrebice

• Rýchlosť dodania a najlepšia cena

Dobrý deň prajeme pán Pavol,

teší nás, že ste bol spokojný s rýchlym doručením a aj cenou :-)