Na WEB stránke stále píšu ze majú 4ks skladom ale v skutočnosti ten tovar nemajú a nevedia ho ani dodat a po zaplatení píšu ze tovar zabezpečujú ale nezabezpečí a zrušia objednávku. Uvidím ze ako rýchlo mi vrátia späť platbu nakoľko je to už pár dní a platba mi zatiaľ vrátená nebola...

Rýchle spracovanie objednavky aj dorucenie.

• Nekvalitné výrobky

• Veľký výber, dobré ceny.
    • Neviem

V tomto obchode pracujú naozajstní profesionáli, ktorí si vážia zákazníka ako pán Baťa za prvej republiky.
    Objednaj som si zadný kryt na mobil s NFC anténou, ale doručený mi bol kryt bez NFC. Napísal som reklamáciu a obratom mi bolo odpovedané a reklamácia vyriešená v moj prospech - poslali mi kryt s NFC s ospravedlnením, že chyba bola na ich strane.

Reakcia obchodu VM Comp

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi, přestože jste musel na správné zboží čekat o něco déle. Jak jsme již psali, naše chyba při naskladnění, ale chybami se člověk učí. Děkujeme za pochopení.

• Vsetko
    • Nema

Odporucam

Super! Našiel som presne to, čo som hľadal.

• viz výše
    • pouzdra nejsou vyzkoušená, takže když vložíte mobil, v mém případě Apple 4S, kryt nejde uzavřít, protože mobil je trochu vyšší, než konstruktér vymyslel. Obchodník však musí přezkoušet, zda mobil půjde do pouzdra bezchybně. V tomto případě se vyskytla chyba na kráse. Takže pouzdro je, jak říkáme my, na milu kedveš.

• Dasa tam zohnať sučiastky ktore niesu v inich obchodov
    • Dovoz je pomali

Reakcia obchodu VM Comp

Změnili jsme dopravce a nyní by již měla být doba dodání maximálně 3 pracovní dny.

• V den dorucenia som chcel tovar vratit, na emaily niekto neodpoveda

Reakcia obchodu VM Comp

Dobrý den, tuto reakci nechápu. Zboží nám bylo zasláno zpět a peníze byly vráceny na účet kupujícího. Tudíž vše vyřešeno.