Vysoko profesionálny prístup predajcu, komunikoval s nami o detailoch objednávky telefonicky a aj mailom, vsetko sme si niekoľkokrát potvrdili nakolko boli potrebne nejake zmeny. Na prekvapenie bola dodacia lehota o polovicu kratšia ako sme čakali. Teda super a len odporucam, vyuzili sme tento eshop uz druhykrat a kvalita sa potvrdila :)

• rychle dodanie
    • komunikacia
    • kvalita tovaru
    • velky vyber

• komunikácia

• Vynikajuca komunikacia, profesionalny pristup

• Rýchle dodanie a krásny tovar.

- Maju celkom dobre ceny
    - nie vzdy cely sortiment od danej znacky v ponuke (kupoval som Villeroy&Boch O.Novo), vsetko na sklade u dodavatela
    - bolo by dobre este pri kupe odporucit doplnkovy sortiment potrebny k montazi(som nevedel ze to nieje spolu s tovarom), napr. k bidetu -sifon, vpust, podlozka... atd.

• Maximalne prozakaznicky pristup
    • Vynikajuca komunikacia s e-shopom

• Skoré vybavenie a dobrý výber

• Vynikajúca komunikácia
    • Široký výber
    • Cenovo výhodné
    • Dobrá dodacia lehota

Vynikajúci prístup k zákazníkovi: potrebovala som tovar dosť narýchlo a aj keď nemohli ovplyvniť dodaciu lehotu od externého dodávateľa,nechýbala z ich strany efektívna a okamžitá komunikácia, či už emailom alebo telefonicky, aby ma informovali o stave objednávky. Vždy dodržali čo sľúbili ohľadne zavolania alebo napísania. Tovar mi bol doručený tak ako som potrebovala a som s ním maximálne spokojná. Pár dní po obdržaní tovaru ma ešte pani telefonicky kontaktovala,či tovar naozaj prišiel ako mal a či je OK. Na základe mojej skúsenosti s profesionálnym a super personálom veľmi obchod odporúčam a aj ja sa už čoskoro teším na novú objednávku.

Super komunikacia s obchodom.

• rýchlosť zaslania po uhradení platby

• Prístup

Obchodníci sú milý a pomôžu ako sa len dá. Zákazník si tak môže splniť svoj sen.

• Som spokojny, maju osobny flexibilny pristup, po zmene objednavky z mojej strany okamzite zareagovali, navrhli mi vyrobok so skorsou dodacou lehotou, velmi rychle jednanie aj dorucenie

• Rýchlosť dodania
    • Komunikácia so zakazníkom
    • Veľký výber produktov

• Rýchla komunikácia bez problémov zmena doručenia a platobnej podmienky v objednavke
    • Rýchle spracovanie požiadaviek
    • Prístup pani Osuskej by mohol byt príkladom pre mnohé obchody palec hore

V prípade ak človek hľadá obchod ktorý Vám dodá tovar pomerne rýchlo bez zbytočne zdržovania a aktívne komunikuje so zákazníkom ste na správnom mieste. V tomto obchode ľudia hľadajú riešenia a snažia sa usmerniť zákazníka na najvýhodnejšiu voľbu. Za mna iba kladna skúsenost ktorá ma milo prekvapila. Ak chcete byt v klude a informovaný o svojej objednávke ste na správnej ceste. Vďaka !

• rýchlosť dodania
    • komunikácia

• Milý, ochotne komunikujuci personal
    • Telefinicky online check dostupnost tovaru skladom

Objednali sme si 3D vizualizáciu. Bola urobená v krátkom termíne, tovar bol dodaný do sľúbeného termínu.

• Volaju pred dorucenim produktu