• Chybné detské čižmy - vzduchové bubliny na kožených topánkach.

Topanky protetika prišli vcelku rýchlo ale na to ze to je slovenský výrobca mi prišli v zlom stave po obidvoch stranách topánkach aj na jazyku boli vzduchové bubliny, čo by nemalo byť na kožených čižmičkach! Tovar by som určite vrátila keby čižmy objednávam v predstihu. Z tejto stránky už viac nebudem nakupovať...

• Dodacia lehota bola do 5 dní.Ešte stále som tovar nedostala.
    • neseriozná firma
    • tovar mi nebol doposiaľ doručení
    • Doklad o úhrade som poslal hneď v ten deň ako som si objednal tovar a následne som upozornil telefonicky že továr potrebujem dodať do piatku lebo potom už tovar nebudem potrebovať ale aj presto všetko nám tovar nedošiel do piatku

• neochota

Tovar som chcela vrátiť, avšak prestali so mnou komunikovať.

Tovar prisiel poskodeny

• dodacia doba

Tovar som si objednala 22.8.2017, dnes je 5.9 a este stale tovar nemam.Zatial som sa nestretla s internetovym obchodom ktoremu by trvalo dorucenie veci ktore ma na sklade tak dlho.
    Bol to moj prvy a posledny nakup a neodporucam tento obchod.

• -dostala som zlé velkosti, neposlala som spat
    • -nedostala som ani fakturu

• Chybné info o množstve tovaru,v potrebnej veľkosti nemali skoro žiaden obuvy,podla info na stránke mali veľký vyber

• Dlhá dodacia doba, veľmi zlá komunikácia so zákazníkom. Nikdy viac si nič od nich neobjednám a samozrejme ani ich neodporučím mojim známym.

• Slovensky kvalitny tovar- pancuchy a obuv
    • Neaktualizuju dostupnost tovaru.
    • Velmi slaby vyber.
    • Zla komunikacia obchodu so zakaznikom.

Prehladne stranky avsak slaby vyber.

• Vobec sa mi neozvali a tovar mi stale nebol doruceny!

Neviem to posudit toto bol moj prvy nakup a tovar mi stale nebol doruceny ani potvrdzujuci email som neobdrzala tak neviem..

• pri malej objednávke si účtujú manipulačný polatok

Objedanala som si deky a boli mi doručené úplne iné ako boli objednané a napísané na faktúre.Tovar som nevracala,aby som nemusela platiť zase poštovné.

Kvalita ponoziek je fakt mizerna. Protismykove body poodpadavali este skor, ako som ich prvy raz oprala.
    Su z nich obycajne predrazene detske ponozky

• celorocny sortiment. Aj v lete sa daju zakupit veci na prechodne obdobie (chladnejsie dni). Relativne kvalitne produkty (kvalitu objektivne dokazem posudit az pri pravidelnom uzivani)
    • neskutocne vysoka cena za dodavku objednanych produktov.

solidny internetovy obchod, siroka ponuka detskych veciciek. Privelmi vysoka cena za kuriera a dobierku. Ta ma odradila natolko, ze dalsi nakup u nich budem realizovat len v nevyhnutnom pripade.

tovar prišel pomerne skoro,bola som zklamaná že objednaná čiapčka bola deravá čo som aj avizovala zo strany obchodu mi bolo ponúknuté že tovar môžem vrátiť respektíve vymeniť,ale vzhľadom na cenu čiapky pre mňa nemá význam čiapku vracať ked zaplatím poštovné cca 1,9 € tak čiapku zaplatím 2 x pretosom ani neposielala ale čiapak sa nedá ani využiť dalšie veci boli v oriadku

• Siroka ponuka
    • Nizka kvalita tovaru, farba nie je totozna so zobrazenim na nete.

Niektore veci si pokojne objednajte. Avsak mnoho z nich nie je identickych a je nutne pocitat s odchylkami

• pri postovnom 4 eura clovek ocakava ze mu bude doruceny az domov a nie na postu

• Pani domaca alebo majitelka v jednej osobe pri plateni 14 eurovej objednavky 20 eurovou bankovkou ma vyzvala či nemam drobnejšie. PRITOM TO BOLO MAXIMALNe primerana bankovka v zhladom k objednavke, že ak nemam aby som si išiel niekam rozmenit, obchod Dudel sa nachadza v obci Bernolakovo a dost mi dalo prace aby som ho vobec nasiel a dalsie bludenie po dedine som nehodlal absolvovat ked som to odmietol a povedal som ze platim 14 euro 20 eurovou bankovkou je primerane a ze nehodlam si ist niekam rozmienat, pani mi povedala že ona nemože nikam odist lebo ma dve deti a nevie co ma robit, na to som jej poradil co ma robit, že ja jej platim a že mi ma vydat, som v obchode platim primeranou bankovkou a ona mi ma vydat. ešte sa na mna osopila že som neprijemný.

vyhnite sa tomuto obchodu, hlavne oobnemu odberu v Bernolakove

Nemá tovar na sklade ktorý som si objednala.