• Rýchle dodanie, dobrý e-shop

Všetko prebehlo v poriadku, do dvoch dni som mala tovar doma. Dreváky sú pekné a dobre sa nosia. Ďakujem

Tovar nebol doručený načas. Pri objednávke bolo pri produkte uvedené doručenie do 3dni, po neobdržaní objednávky som kontaktovala internetový obchod, odpoveď bola skoro obratom, tovar bol následne doručený do niekoľkých dní.

Objednali sme detské drevaky s kvetinkou a prisli bez nej, len cisty povrch.

U mňa veľká spokojnosť

• V deklarovanom termíne.

• prosím skontrolujte si náväznosť Vašich správ, pretože najprv prišla správa o ohodnotení vášho obchodu, aj ked ešte nebola objednávka doručená a potom na druhý deň po dodaní prišla správa o dodaní tovaru : OBJEDNÁVKA JE VYBAVENÁ A ODOSLANÁ! DREVÁKY BUXA
    • Vážený zákazník,
    • Dnes Vám bol odoslaný objednaný tovar z drevakybuxa.sk.
    • Podľa Vami zvoleného druhu doručenia môžete tovar očakávať zajtra, najneskôr pozajtra.
    • Kód objednávky: 2021010461
    • Dátum: 05.07.2021
    • Odhadovaný čas doručenia: zajtra najneskôr pozajtra. A vtedy už bol tovar doručený.

OK

• Rychlost, komunikace a hlavně krásně provedené dřeváky

• Super rýchle dodanie a kvalitný výrobok

Som veľmi spokojná, ústretový

• Rýchle a kvalitné

Nakoľko sú topánky široké, nesedelo číslo, preobjednala som si o číslo menšie no aj tam je predná časť široká a noha sa sunie dopredu. Za vymenenie som musela doplatiť 4é poštovné.

• Spoľahlivý
    • Nic

• oboznámenie sms o dodaní tovaru

pohodlné doručenie s celkom krátkou dobou

mám od Vás už cca tri páry drevákov, veľmi rada ich nosím, sú pohodlné, ja som s Vašimi produktami veľmi spokojná. Odporúčam aj iným zákazníkom. Ste veľmi ochotný čo sa týka aj výmeny, za to Vám vďaka. Netreba dlho čakať na kvalitné dreváky, keď sa človek pre nich rozhodne. A veľmi veľký výber. Ja Vám ďakujem že môžem nosiť kvalitu zo slovenského trhu.

• spokojna

všetko prebehlo v poriadku

• Viete si vybrat farbu koze a vyrobia vam v nej drevaky ake chcete teda ak je to mozne

Som velmi spokojna, bolo vyhovene mojim poziadavkam, skvela a ustrerova komunikacia odporucam!

• som spokojná,pekné a pohodlné dreváky