Tovar mi prisiel po 10 dnoch, aj tak objednavka nebola kompletna. O jednej chybajucej polozke ma sice predom informovali, ale chybala aj ina objednana vec. Objednavala som aj papuce, ktore prisli v inej farbe, ako boli na obrazku a navyse aj v iny typ (vzor), aky som objednavala. Ked som im obratom poslala mail, preco mi poslali nieco, co som si neobjednala a preco mi chybalo co som objednala, tak mi uz nikto neodpisal.

• Rýchla dostupnosť tovaru a reakcia na objednavku
    • Dodržanie termínu dodania do 48h
    • Nepoškodený tovar vzhľadom na bezpečné zabalenie
    • Prehľadný eshop

Objednala som si sklenenú vázu cca 80cm. Prišla nepoškodená. Bála som sa čo keby sa náhodou pri doprave rozbila tak som volala na eshop a informovala sa čo v prípade poškodenia. Pani my bezproblémou podala všetky informacie. Komunikácia bola super.

• Široký a kvalitný sortiment do domácnosti.
    • Rýchla komunikácia a bezproblémový dovoz tovaru.
    • Odporúčam

Pani majiteľka je veľmi milá a ústretová pani, ochotná hneď pomôcť a poradiť.
    Kúpila som si Smetný kôš na triedený odpad, som veľmi spokojná.
    Obchodík môžem len odporúčať!

• Neviem ju nájsť

Maximálna nespokojnosť. Tovar "skladom" nebol dodaný ani po dvoch týždňoch. Po telefonickom informovaní mal byť doručený do dvoch dní , opäť dva týždne nič. Zrušil som objednávku, kde pani začala byť nepríjemná, že objednávka je záväzná. Keď som pani vysveill , že namiesto 2 dní cakam na tovar mesiac a stále nevie kedy príde, sme ukončili telefonát. Informoval som aj mailom o zrušení objednávky. Bez odpovede.
    Odoslanie objednávky aj napriek zrušeniu
    Opätovný telefonát a zrušenie
    Znovu odoslanie objednávky. (Už dvakrát zrušenej)
    Nikdy viac si tu už nič neobjednám.