• Krasny obraz

Tovar doručený rýchlo, perfektne zabalený a taký, ako na obrázku.

• Ryvhle dorucenie

Reakcia obchodu Dovido.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu! Dúfame, že pri ďalšom nákupe od Vás dostaneme 100 % :)

• Rýchle dodanie tovaruV stredu poobede som poslala objednávku,v piatok som už išla vyzdvihnúť

Reakcia obchodu Dovido.sk

Ďakujeme za hodnotenie. Spätná väzba je pre nás nesmierne dôležitá. Tešíme na na ďalší nákup :)

Velka spokojnost, rychle dodanie, obraz krasne zabaleny a previazany maslou a farby vyzeraju presne ako na fotografii. Moznost umiestnit si obraz do interieru este pred nakupom je uzasna. Zasluzene vam patri pat hviezdiciek.

Reakcia obchodu Dovido.sk

Ďakujeme Vám za milú recenziu. Teší nás, že ste spokojná s nákupom :) Spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá! :)

• Velmi pekna reprodukcia ,a velmi rychle dodanie.

Velky vyber obrazov ,rôznych štylov,vyhodne ceny ,a rychle dodanie tovaru.

Reakcia obchodu Dovido.sk

Ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Máme radosť! Spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá! :)

• Veľmi profwsionalný prístup, rýchle dodanie kvalitneho tovaru. Príjemné prekvapenie pri rozbalení.

Reakcia obchodu Dovido.sk

Robíme čo je v našich silách :) Ďakujeme za 100% odporúčanie!

• Rychle expedovanie
    • Kvalitny material
    • Komunikacia
    • Ziadna

Objednane v stredu rano o 5tej, dorucene hned nasledujuci den okolo obeda. Velmi rychle expedovanie a dodanie. Plus ako bonus, obraz zabaleny v bublikovej folii a previazany krasnou modrou stuzkou. Som to ani nemusela balit ako darcek
    Obchod odporucam, ja som velmi spokojna

Reakcia obchodu Dovido.sk

Všetko O.K., navyše obraz previazaný darčekovo mašľou, veľmi milé.

Reakcia obchodu Dovido.sk

Ďakujeme Vám za milú recenziu. Teší nás, že ste spokojná s nákupom :)

Krásne darčekové balenie

Reakcia obchodu Dovido.sk

Ďakujeme. Spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá! :)

Veľmi rýchla dodávka, som spokojná.

Ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Máme radosť! :)

• Od zadania objednávky,cez emailové správy,dodanie tovaru a zabalenie tovaru , úplná spokojnosť.. veľké ďakujem pekne tejto firme-dovido.sk
    • Ako nevýhodu,ale netýka sa firmy dovido.sk,mám trošku zmiešané pocity voči preprave..balík prišiel potlčený na viacerých miestach a na jednom mieste dokonca prerazený kartónový vrchný obal,šťastie,že bublinková fólia ochránila obraz..na vypýtanie poskytnem aj foto ..

Ako obchod,to odporúčam..

Reakcia obchodu Dovido.sk

Ďakujeme Vám za kladné hodnotenie. Robíme všetko pre to, aby bol každý zákazník s nákupom v našom internetovom obchode spokojný :) Prepravcu sme informovali ohľadom poškodeného obalu.

• Tapeta drzi velmi dobre. V panelaku mame krive steny, tak to bola celkom ,,zabava,, ale zvladli sme to. Som spokojna.

Rýchlosť.

Reakcia obchodu Dovido.sk

Ďakujeme za milé hodnotenie a sme radi, že ste spokojný :)

Rýchle vybavenie objednávky,super som spokojná

Reakcia obchodu Dovido.sk

Ďakujeme. Spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá! :)

• Rychle dodanie, perfektne zabalene, este aj s maslickou

Super, odporucam, obraz je krasny

Reakcia obchodu Dovido.sk

Ďakujeme Vám za recenziu. Teší nás, že ste spokojná s nákupom :)

+ max.spokojnosť, do 24 hodín som mala tovar doma
    - nepáči sa mi, že stránky musím posúvať stále o +24 ďalších produktov, nedá sa zobraziť všetko naraz

• Rýchle dodanie ďakujem
    • Som veľmi spokojná s týmto obchodom.Objednávala som viac krát veľká spokojnosť.
    • ŽIADNA

Super obchod na jednotku

Reakcia obchodu Dovido.sk

Ďakujeme Vám za milú recenziu. Teší nás, že ste spokojná s nákupom :)

• Rychlost dodania zasielky, krasne darcekove balenie.
    • Hoci som upozornila pri objednavke,aby skontrolovali,ci obraz po zaveseni na stenu prilieha(jeden sme uz vracali spat), nie som si ista,ci tak urobili, lebo obraz odstava od steny.

Reakcia obchodu Dovido.sk

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu. Vami vybraný obraz sme pred odoslaním skontrolovali ako ste požadovali v poznámke pri objednávke. Bol úplne v poriadku, rovný. Samozrejme, ak zákazník nie je spokojný s tovarom, odporúčame využiť možnosť vrátenia tovaru do 14 kalendárnych dní od prevzatia. Do budúcna neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servis.