• kvalitný tovar za primerané ceny
    • prehľadný web
    • seriózne jednanie

odporúčam v ňom nakupovať

• krásne doplnky do bytu
    • pohodlný nákup z domu

maximálna spokojnosť

• kvalita
    • rýchlosť
    • serióznosť

Výborný a seriózny e-shop, kvalitný tovar za výhodné ceny

Páči sa mi tento spôsob nakupovania cez internet. Na tejto stránke a hlavne značke sa mi páči hlavne prístupná cena pre každého, široký sortiment a široký výber farieb do každého interiéru. Ja som si objednala doplnky do kuchyne značky S-line. Je to velmi chutné a rôznymi spôsobmi využiteľné. Určite budem objednávať ďalej a vrelo odporúčam aj ďalším.

Pekné vecičky

• Dobré ceny,
    • dizajnovo zaujímavý tovar,
    • výborná komunikácia obchodu,
    • rýchle dodanie tovaru.

Tovar v danom obchode som si vybrala preto, lebo ponúka veľmi zaujímavé dizajnové kúsky za priaznivé ceny. Komunikácia s obchodom bola na vysokej úrovni. Doba dodania bola tiež pomerne krátka.

• rýchlist a kvalitu

• kvalitný sortiment,
    • prehľadná stránka,
    • ústretová komunikácia so zákazníkom

Odporúčam tento obchod pre kvalitný a prehľadný výber, ústretovú komunikáciu a spoľahlivé dodanie.

Rýchle jednanie, perfektný prístup, ochota, celková spokojnosť. Jedálenský servis krásny, kvalitný, odporúčam.

Reakcia obchodu doplnkyvbyte.sk

Ďakujem za recenziu

• po reklamácii rozbitého tovaru mi bol prvým možným termínom zaslaný nový tovar.dakujem

odporúčam

Reakcia obchodu doplnkyvbyte.sk

Ďakujem za recenziu. Rozbitá vázička ma mrzí, v najkratšom možnom čase sme Vám ju nahradili. Prepravca je spoľahlivý a takéto poškodenia tovaru sú výnimočné.