Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

• nakúpil v obchode DOMOSS pred 2 týždňami

• Znamy obchod s kamennymi predajnami
    • Doprava bola zadarmo
    • Rychle dodanie

Vyzdvihnutie na predajni za poplatok(nevyuzil som)

• Perfektný-rýchle dodanie
  • nakúpil v obchode DOMOSS pred 2 týždňami

Nakupujem tu už dlhé roky a som spokojná s výberom pre mna kvalitných výrobkov.

ochotný prístup dobrácena výrobku

• nakúpil v obchode DOMOSS pred 3 týždňami

• Rýchlosť, ústretovosť, slušnosť.
  • nakúpil v obchode DOMOSS pred 3 týždňami

Tovar došiel veľmi rýchlo,som spokojná.Odporúčam.

• dobré ceny
    • široký sortiment tovaru
    • spoľahlivosť
    • žiadne

SUPER OBCHOD!

• nakúpil v obchode DOMOSS pred 2 mesiacmi

s obchodom som nadmieru spokojny.

• nakúpil v obchode DOMOSS pred 6 mesiacmi

• rýchle doručenie, kvalitný tovar
  • nakúpil v obchode DOMOSS pred 1 mesiacom

• Maximálne spokojný.vrelo odporúčam.

• doručenie.

rýchle dodanie tovaru

• rychle dodanie tovaru

Spokojnosť,rýchle dodanie.

bez starosti a lacnejší

• nakúpil v obchode DOMOSS pred 1 mesiacom

Pani ma na druhy den upozornila ze sa jedna o posledny kus. Az nasledne ked som sa spytal ci ide o rozbaleny kus mi napisala ze je to vystaveny kus. Mali by mat pri takychto kusoch upozornenie uz pri objednavke. Ak je tovar vybaleny jenedna sa predsa o nerozbaleny kus, aj ked je nepouzivany.

Reakcia obchodu DOMOSS

ďakujeme za recenziu. Nakoľko máme aj kamenné predajne - Piešťany, Skalica, Dolný Kubín ak sa jedná o jeden kus na danej pobočke uvedený na našej stránke ide zvyčajne o vystavený kus nakoľko chceme zákazníkom na predajniach nechať možnosť vidieť daný tovar. Pokiaľ je kus na centrálnom sklade ide o 100% zabalený kus o dodávateľa. Niekedy sa však môže stať, že tovar nemusí byť vystavený na predajni, preto tento stav vždy overujeme na konkrétnej pobočke.
    V poznámke objednávky ste uviedli, že máte záujem len o nerozbalené balenie. Kolegyňa, ktorá objednávku vybavovala si poznámku prečítala, overila stav daného tovaru na pobočke, prípadné naskladnenie od dodávateľa a ihneď Vás kontaktovala s informáciami, že žiaľ produkt sa objednať nedá, nakoľko ide o výpredajový model a pokiaľ je v počte jeden kus, je vystavený na predajni, vo vitríne, ktorá je na kľúč a produkty z nej zákazníci nechytajú, iba si ich pozerajú. S týmto faktom ste nesúhlasili a objednávku sme Vám na Vašu žiadosť stornovali.

Pekný deň, DOMOSS.

• nakúpil v obchode DOMOSS pred 1 mesiacom

Kladné hodnotím komunikáciu a ústretovosť obchodu. Nebol problém sa dovolať na zákaznícku linku, získať potrebné informácie a tovar si rezervovať. Ten bol doručený 24 hodín po objednaní.
    Problémom pri objednávaní cez web sa vždy ukazuje doprava a vynáška nadrozmerného nákladu, ako je napr. kombinovaná chladnička s mrazničkou. Vo formulári je pole "výťah", ale nikoho nezaujíma či je výťah nákladný a bude ním možné tovar prepraviť. Asistovaná vynáška, kde zákazník zaplatí 20+ € a má pomáhať trepať sa s krabicou hore schodmi asi nebude to pravé orechové. Od obchodu by som očakával, že zabezpečí doručenie bez starostí až do bytu ako jednu z možností doručenia.

• nakúpil v obchode DOMOSS pred 1 mesiacom

• Jeden den som objednal a na druhy som preberal tovar - dorucenie bolo zdarma
    • Nenašiel som žiadnu

Tovar bol doručený rýchlo, možnosti platby tiež v poriadku, nemal som žiadny problém

SUPER JEDNAINE RYCHLE DODANIE

• nakúpil v obchode DOMOSS pred 1 mesiacom

• Pre mna lahka dostupnost.
    • Ako jeden z mala obchodov ma manipulacny poplatok pri osobnom vybere. Pri velkych polozkach je to zanedbatelne, ale pri malych uz nie.