Veľmi veľká spokojnosť,super

• Mega rýchle dodanie

• rýchlosť a profesionalita

všetko OK

• dobrá cena, rýchle dodanie
    • objednávku som odoslal 4.4.2024, 5.4.2024 bol tovar odoslaný, tovar som prebral 8.4.2024. Odvtedy som nedostal od predávajúceho žiadny doklad. Dnes je 15.4.2024 a v mojom účte u predávajúceho je v sekcii stav objednávky stále napísané: 05.04.2024 Packeta tovar odoslaný. To fakt táto firma nedokáže ani po týždni od prevzatia a zaplatenia tovaru vystaviť faktúru???

Komunikácia nulová, nedokážu poslať faktúru ani sa v priebehu týždňa od prevzatia a zaplatenia tovaru!!!

Reakcia obchodu DOMOSS

faktúra chodí zákazníkom automaticky do e-mailu pri odoslaní objednávky. Skúste si prosím skontrolovať spam/reklamy. Ak ste i tak faktúru nenašli, napíšte nám na [email protected] a my Vám faktúru dodatočne dopošleme. Od Vás doposiaľ takúto požiadavku neevidujeme. Ďakujeme, DOMOSS.

Dotazník mi došiel skôr ako objednaný tovar, možno len z dôvodu Veľkonočných sviatkov. Kontaktovala som predajcu, este v ten večer bol tovar odovzdaný prepravcovi.

• Dostal som SMS ze v piatok pride balik a neprislo

O doruceni som bol informovany az v den dorucenia a nie den predtym ako je pisane v podmienkach. Kurierovy sa nedalo zaplatit kartou o com som nebol informovany vopred.

• Všetko v poriadku a na čas

Veľmi som spokojný!!! Okamžite mi bol tovar odoslaný!!

• Všetko OK

• Rýchlosť a cena

Nič zvláštne, nič výnimočné, ale tovar mi bol dodaný rýchlo a bez problémov. Presne to je to hlavné, čo od internetového obchodu očakávam, takže ak budú mať na nejaký tovar v budúcnosti najlepšiu cenu, nakúpim tu znova.

Sk Ela komunikácia skóre dorucenie

• Rýchle odoslanie
    • Dorucenie do Z boxu

• rýchla dodávka tovaru

Vrele odporúčam obchod aj ochota a komunikacia dobrá .

• ušetrený čas

Dobre ceny, rychle dorucenie, spolahlive sluzby

Musím Vás pochváliť veľmi rýchle doručenie keďže sa nám pokazil vysávač tak sme potrebovali nový

• Rýchle vybavenie