• Dostal som SMS ze v piatok pride balik a neprislo

O doruceni som bol informovany az v den dorucenia a nie den predtym ako je pisane v podmienkach. Kurierovy sa nedalo zaplatit kartou o com som nebol informovany vopred.

Tovar bol vo výpredaji označený viac ako 5 kusov.Tovar som dala do košíka,následne zaplatila.Na druhý deň som riešila s eshopom doručenie pričom mi oznámili ,že tovar nemajú skladom a za cenu ,ktorú som ho objednala a aj zaplatila mi ho nedodajú.Objednávku som zrušila a eshop mi do troch dní vrátil platbu.Uvedenú situáciu majú zmienenú v obchodných podmienkach čo je v poriadku ale ak niečo nemám skladom a tovar je na objednávku tak by to tam malo byt jasne uvedené za akú cenu.Zbytočné komplikácie.Nebol to môj prvý nákup, zatiaľ som bola vždy spokojná.No pri objednávkach tohto druhu tovaru budem už opatrnejšia , možno by bolo vhodnejšie sa na uvedený tovar najskôr informovať až následne objednávať a platiť.Komunikácia s obchodom uspokojivá.

• Veľmi pomaly reagovali

• spoľahlivosť

• Špatne formulovany inzerat spochybňujuci xakaznika

Kupoval som tovar s tym,že je kompletný s bateriou.

Reakcia obchodu DOMOSS

ďakujeme za recenziu na ktorú však musíme reagovať nakoľko sa nezakladá na pravde. Kupovali ste si brúsku NAREX pri ktorej je v popise jasne napísané nasledovné: "Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky!". Z tohto dôvodu by sme boli radi ak by ste prehodnotili Vašu recenziu nakoľko nešlo o našu chybu. Ďakujeme, DOMOSS.

3x som objednavala z domosu , adresu na dorucenie my vzdy system potvrdil spravnu no zasielku mi kurier vzdy dorucil na opacnu stranu sr. A musela som cakat dlhsie na dodanie tovaru kedze kurier ako taky musel urobit zmenu adresi manualne vzdy na spedicii z domosu dali kurierom zlu adresu aj ked ja som mala este raz opakujem v obj domos potvrdenu spravnu. Tovar dobri ale co ked uz 3x problem z dorucenim.

• Žiadne výhody
    • Zavádzajú zákazníka

Obchod na Heureka láka zákazníkov na nízku cenu aj keď tovar nevie dodať.Samozrejme ma pre Vás náhradný tovar.No nekup to.

Reakcia obchodu DOMOSS

ďakujeme za recenziu, ktorá sa však nezakladá na pravde. Objednali ste si tovar, ktorý nebol skladom. Na stránke i na Heureka.sk je táto informácia vždy uvedená. V prípade objednania takéhoto tovaru zákazníkom, preverujeme dostupnosť tovaru u dodávateľa a pokiaľ tovar nie je dostupný je samozrejme zákazníkovi ponúknutá alternatíva ak je to možné. Samozrejme ak zákazník nemá záujem, môže objednávku zrušiť. Pekný deň, DOMOSS.

• Po tom ako tovar predsju prepravcovi vobec nevedia kde je a kedy pride

Napriek tomu, že som si cez e-shop objednal novú umývačku Bosch poslali mi vystavovaný kus zabalený v nejakom poloobale od mrazničky či chladničky Mora. Na moju sťažnosť nereagujú. Domoss prvý a posledný krát. Nikdy viac.

Reakcia obchodu DOMOSS

neevidujeme od Vás žiadnu "sťažnosť" ani e-mail. Napíšte nám prosím na [email protected] aby sme vedeli danú situáciu riešiť. Žiaľ bez podkladov od zákazníka nevieme, že takáto situácia nastala. Ďakujeme, DOMOSS

Dňa 16.12.2023 som vytvoril objednávku do dnešného dňa mi nebol dodaný tovar ani vrátenie peňazí.
    Vraj mám čakať tak čakám. Možno do ďalších Vianoc sa dočkám.

Reakcia obchodu DOMOSS

tovar Vám bol odoslaný ihneď ako bolo možné po vytvorení Vašej objednávky. Tovar sa nachádza v kuriérskej spoločnosti ako aj sám viete, túto situáciu stále riešime. Žiaľ pri objednávkach vo vianočnom období je nápor na kuriérske spoločnosti oveľa väčší ako v bežnom období a táto situácia môže nastať. DOMOSS

Napriek tomu že som tovar objednala 20.12.s požiadavkou na doručenie 29.12., tovar podľa informácie prepravcu bude doručený až po Novom roku. Domoss odovzdal tovar prepravcovi 27.12., uznávam, že sú sviatky, ale mohli ste ma upozorniť, tovar by som zakúpila inde.

• Nedá sa tovar odskúšať tak posielajú braky

Reakcia obchodu DOMOSS

ďakujeme za recenziu na ktorú si dovolíme reagovať. Našim zákazníkom neposielame žiadne "braky" ako píšete. Zakúpili ste si u nás tlakomer špičkovej švajčiarskej značky Microlife. Neevidujeme od Vás žiadnu reklamáciu nefunkčnosti. Ak máte problém s tovarom, ktorý akokoľvek nefunguje, odporúčam Vám tovar reklamovať alebo vrátiť do zákonnej lehoty 14 dní od obdržania tovaru. Negatívnou recenziou na obchod (ani na produkt) určite nič zákazník ani obchod nevyrieši. Ďakujeme, DOMOSS.

So teraz mi tovar nedorazil prišiel viac ako týždeň. Komunikácia s vašim oddelením je veľmi slabá čakám na riešenie situácie

• Tovar som nedostala...nereaguju na email neviem co sa stalo... Aj je vyplatene.... Som velmi smutná...

Neochota komunikácie

Reakcia obchodu DOMOSS

ďakujeme za recenziu. Na e-shope nemáme od Vás žiadne požiadavky ani otázky. Vaša objednávka bola vybavená ihneď.

- objednávku ste si vytvorili v pondelok 13.11. o 19:05
    - 14.11. bola objednávka od nás vyexpedovaná
    - 15.11. ste tovar z objednávky prevzali

Boli by sme radi ak by ste prehodnotili danú recenziu a v prípade nejasností nás môžete kontaktovať na [email protected]

Ďakujeme, DOMOSS.

• Dlhá dodacia doba
    • Slabá komunikácia

Reakcia obchodu DOMOSS

ďakujeme za recenziu na ktorú si dovolíme reagovať.

- objednávku ste si vytvorili 10.10. o 13:30
    - v objednávke ste si zvolili doručenie s výnosom a odvozom starého spotrebiča kde ako píšeme trvá dodanie zvyčajne 24-72 hodín
    - ako píšeme na e-shope, tovar odosielame do 2och pracovných dní
    - ihneď nasledujúci deň 11.10. bola zásielka od nás vyexpedovaná
    - zásielka Vám bola doručená 16.10. čo je na 3tí pracovný deň (do 72 hodín)

Podľa všetkého sme splnili všetko ako sme deklarovali a preto by sme boli radi ak by ste prehodnotili Vašu recenziu. Ďakujeme, DOMOSS.

Obchod reagoval rýchlo, ale prepravná služba nema asi vozidla na doručovanie tovaru, tak 6 dní čakám na tovar a už ma to nebavi,, tak zrejme objednávku budem musieť zrušiť.

• Neda sa platit kartou. V dnesnej dobe?

Po prvy krat nič moc

Reakcia obchodu DOMOSS

žiaľ nemáme od Vás žiadnu informáciu ohľadom nespokojnosti s našimi službami. Vašu objednávku sme obdržali 23.8. o 21:40 a na druhý deň 24.8. sme objednávku odoslali. Ak Vás môžem poprosiť napíšte nám na e-mail [email protected] s dôvodom nespokojnosti s našimi službami. Ak vznikol nejaký problém a zákazník nám o ňom nedá vedieť, problém nevieme riešiť. Ďakujeme, DOMOSS.