Super komunikácia,rýchle dodanie tovaru,čerpadlo je super.

• Rýchle dodanie tovaru

Tovar bol doruceny rychlo. Zabaleny v neoriginalnom obale- mierne poskodenie tovaru ( nema vplyv na funkcnost)

• -prehľadnosť
    • -rýchlosť dodania tovaru
    • -nič

zatial ok

Veľmi dobre.

Rýchlosť

• Aj po viacerých telefonátoch mi nevedeli povedať kedy bude tovar doručený, 2x tvrdili že už posielajú a napriek tomu neposlali. Úplne neprofesionálny prístup

Reakcia obchodu domintex

Dobrý dén, bohužial to nemal dodávateĺ na sklade, sluboval nám minylý týždeń že sa tovar naskladní. Mrzí nás meškanie, štandardne to mávajú na sklade, len to dodávatel vypredal. Prišiel tovar od výrobcu, ale bohužial váš tovar tam nebol, dodávateĺ nám dal info, že by to malo príst, čo sme vám tlmočili.

Domintex

Obchod som využil prvý raz a som spokojný

• nedodaný tovar ani po 30dňoch
    • samé výhovorky
    • NEPOSIELAŤ PENIAZE DOPREDU!!!

Moja skúsenosť? Katastrofa!! Súrne sme potrebovali bojler, tak pred vyše 30dňami sme si ho objednali. Stál 380Eur + 20Eur doprava. Tovar bol zaplatený kartou - vo viere, že sa to rýchlejšie vybaví ako pri prevode, a stále nič (mali uvedenú dostupnosť 7dní!!, inde 30dní). Od predajcu počuť iba samé výhovorky a klamstvá kedy bude, vraj na vine je dopravca. Prosím vás, ktorý dopravca nie je schopný tovar doviesť vrámci Slovenska ani za 3 týždne?? Potom vraj zistili, že chýba špirála, ale už sa to údajne vybavuje a pošle sa zajtra.... atď, ... atď. Tak som po vyše mesiaci za základe obchodných podmienok zrušila objednávku a čakám na vrátenie peňazí. Tiež som podala podnet na Slov. obch. inšpekciu. Mimochodom, kontaktovala som dopravnú spoločnosť a tá mi potvrdila, že na moju adresu nebola odoslaná žiadna zásielka od spoločnosti Domintex. Takže mám pocit, že ten bojler je iba virtuálny a išlo len o naťahovanie času.
    Nech sa páči. p. Šenkár, stálo vám to celé za to? Urobiť si zlú reklamu a onedlho mať na krku kontrolu? Stačilo ma riadne a pravdivo informovať, zdvihnúť telefón a povedať že to neviete dodať do týždňa či do dvoch, navrhnúť alternatívu alebo vrátiť peniaze a hotovo. A nie sa vyhovárať na všetko a nechať ma vyše mesiaca zohrievať vodu na kúpanie v kanvici. Tých 400Eur vás aj tak nevytiahne z dlhov, čo máte na krku!
    Ponaučenie? Žiadne peniaze neposielať dopredu pre takéto garážové firmičky. A pevne verím, že po tejto recenzii im peniaze dopredu posielať už nikto nebude.

Reakcia obchodu domintex

Dobrý den pani , je pravda že naskladnenie trvalo dlho, boli tam rôzne nedorozumenia, dodávatel to musel previezt z ČR, pritom to svietilo v BA na sklade . Ako ste zrušili objednávku, sme dnes bojler poslali na inú objednávku, takže bojler nebol virtulálny, len to dlho trvalo, komunikovali sme s vami pravidelne o priebehu objednávky.
    Čo sa týka penazí dopredu, je to na zákazníkovi , akú platbu si zvoli. Ak platí dopredu, v prípade zrušenia objednávky musíme peniaze tak či onak vrátit v zákonnej lehote. Dobropis vám išiel dnes poštou so včerajším dátumom. V takýchto prípadoch, ak nám zákazník zruší objednávku, je to jednoduchšie pri platbe dobierkou, lebo sa nemusia prevádzať peniaze, čo by sme z toho mali, keby sme bojler necheli dodať, sú to potom zbytočné starosti naviac.
    Dodaciu dobu predlžime, bola nastavená podľa informácie od dodávateĺa, ale tiež to nevedia presne, záleží to od výrobcu.Máme široký sortiment, samozrejme to nemôžme mať na sklade, na dobu dodania sa informujeme u dodávateľa pri pridávaní produktu, aby sme vedeli nastaviť približnú dodaciu dobu, ale my dostaneme info ohľadne výrobcu, nie na konkrétny typ, takže sa to potom upravuje dodatočne, po konkrétnej skúsenosti.
    V obchodný podmienkach je aj písané o tom, že dodacia doba je informačná, osobne som vás informoval o stave objednávky.
    Každopádne nás meškanie mrzí.

Domintex

• tovar bol dodaný na termín

výhody obchodu- tovar načas doručený

• Žiadna
    • Neplní termíny objednávka počas dvoch mesiacov nevybavená
    • Po odstúpeni od zmluvy ,nevracia peniaze

Nedoporučujem

Reakcia obchodu domintex

Dobrý deń, vôbec nevieme o akú objednávku sa jedná, takéto ID neevidujeme. Po vytvorení dobropisu sa v splatnosti pošlú peniaze. Nevieme o akú objednávku sa jedná, takže čo si môžme o tejto recenizii myslieť ?

Domintex

nasiel som to, co som hladal velmi rychlo

• po 19 dňoch tovar nedodany, same vyhovorky

Dodávka nebola kompletná, časť dodávky chýbala, veľmi si vážim zodpovedný prístup k reklamácii. CHýbajúci tovar mi dodatočne poslali. Vážim si to na 100 bodov.

Reakcia obchodu domintex

Ďakujeme za pozitívnu reakciu, a ospravedlňujeme sa za nepresnosť pri expedícii.

Domintex

• druhý krát som objednávala a zase dodanie neskoro

• tovar bol lacnejší na zaklade lacnejšieho kuriera:-)milé prekvapenie pre prebratí.

Totálne zavádzanie zákazníka. Píšu, že tovar bude doručený do 3 pracovných dní a ani po 7 dňoch mi nevedeli povedať, kedy bude, tak som zrušil objednávku.

• Na filtre cakam uz mesiac a stale nic!

• Neskoré dodanie