Rýchlosť, kvalita a balenie.

Veľký výber, ale patrí medzi drahšie obchody

CHCEM SA PODAKOVAť

Vysoka profesionalita

• Obchod bol veľmi flexibilný a ochotný a vyriešili všetky moje špeciálne požiadavky.

• Su najlepsi
    • Ochota, odbornost, poradenstvo,
    • Ziadna, iba obmedzenia covid.

Najupoval som cez internet i osobne v kamennej predajni - vzdy bol nakup super.
    Vzdy sami ponukli aspon drobnu zlavu....
    Dakujem.

• Rýchla doba dodania

• Vyborna komunikacia, ustretovost, transparentnost, pro-zakaznicky orientovany predajca
    • Rychle vybavenie objednavky
    • Skvele poradenstvo a zarucny servis
    • Siroky vyber produktov
    • Priaznive ceny

S nakupom som bola velmi spokojna a milo ma prekvapila komunikacia s predajcom, kt sa zaujimal o vyriesenie mojho problemu a zakaznikova spokojnost bola pre neho na prvom mieste. Srdecna vdaka, cenim a vazim si tento pristup, lebo je v dnesnej dobe velmi vzacny. Prajem vsetko dobre!

Reakcia obchodu Dom hodín MAX

Aj my ďakujeme, že ste využili naše služby. Ťaháme 28 rok a stále nás poteší a motivuje takáto pochvala a dobré odporúčanie. Pevne veríme, že hodinky budú robiť celé roky radosť.

• rýchle vybavenie
    • komunikácia

Reakcia obchodu Dom hodín MAX

Ďakujeme pekne za pochvalu. Vybrali ste si veľmi pekné hodinky.

• Super obchod! Iba len odporúčať viem. Objednané hodinky som mal na druhý deň doma. Perfektná komunikácia, super ceny, milí a ochotný personál.
    • Žiadna!

• TOP komunikácia

Naobed som urobil objednávku a na ďalší deň som mal hodinky doma. Čokoľvek, čo som sa pýtal, okamžite reagovali a zodpovedali všetky otázky. Môžem iba odporučiť.

• Rýchlosť

• O.K.

• Vsetko super, ochota majitelov, pristup super, vyrobok super.... Spokojnost

Super

• Kvalitné hodiny

Odporúčam

Predajca bol velmi mily a ochotny, trpezlivo mi vsetko vysvetlil, hodinky a ich funkcie predviedol, ukazal mi videa o ich vyrobe, porovnal s inymi modelmi. Bola som maximalne spokojna.

• Veľký výber,dobré ceny
    • newiem

• tovar je originál, nemá chybu.
    • predávajú, čo nemajú.

Po tom ako som si tovar objednal a obdržal som obvyklý automaticky generovaný email dlho nič. Druhý deň tretí deň, štvrtý deň nič. Tovar samozrejme nemali. Musel som im volať a hľadať, čo sa deje. Nakoniec sme museli samozrejme čakať, kým tovar do obchodu dôjde.
    Najviac mi vadila absencia akejkoľvek vôle komunikovať..