Obchod ponuka kvalitný tovar, ktorý sa nedá inde zohnať,a preto aj ceny sú tomu prispôsobené, ale celková spokojnosť.

Všetko prišlo ako malo žiadny problém

Nakupoval som dvakrát a bol som veľmi spokojný s celým priebehom obchodu. Od objednávky až po dodania.

• zboží bylo dodáno celkem rychle s přihlédnutím k tomu, že to jiného státu.

• prehladnost www stranky, rychlost vybavenie objednavky

• bola som spokojná s dopravou aj s tovarom

Rýchle, bezproblémové, na vysokej odbornej úrovni,

• Vybrany tovar som dostala podla dohody. Dorucené na Slovensko rychlo, som spokojná.
    • Nezistila som, zatial kupovala iba raz. Mozno cena.

Odporúcam

• V stredu večer si predstaviť, že niečo chcem a v piatok ráno to mať v rukách a to tesne pred vianocami - to je podľa mňa hlavná výhoda tohto obchodu!
    • Kupoval som tu raz a na slabiny som nenarazil.

Ja som bol s nákupom 100% spokojný

• rýchlosť a jednanie
    • nezistil som

celmové hodnozenie "1"

• Široká
    • ponuka tovaru výrobcu Marcato za rozumné ceny spojená s kvalitnou a promptnou komunikáciou.
    • Snáď len fakt, že tovar sa posiela z ČR, čo je príčinou dlhšieho čakania na tovar po jeho odoslaní zo strany obchodu.

Reakcia obchodu domacecestoviny.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaší v podstatě kladnou recenzi. Jen pro upřesnění, aby si jiní zákazníci nemysleli, že doručení je v řádů týdnů, Vaše zásilka byla předána přepravci 12.12. a byla doručena 16.12. Filip Kudrnáč

• komunikácia

• rýchle a promptne vybavenie
    • profesionalita
    • urýchliť komunikáciu

nakupujte

• Kvalita
    • neviem

Kvalitnyntovar

• Nedá sa priamo platiť kartou.

Tento obchod doporučujem aj iným nakupujúcim.
    S tovarom som spokojná.

• Široká ponuka

Perfektné

• Jediny obchod, ktory ponuka pastamaker od talianskej firmy Marcatao a najma v CZ ma uz dlhorocne skusenosti.
    • A celkom dobra cena v porovnani so zahranicnymi eshopmi.
    • Su tam len vyrobky fy Marcato, koli comu som ale na ten eshop siel, takze OK.

Je to slovenska pobocka znameho ceskeho eshopu domacipotreby.cz, ale urceny len zatial na produkty fy Marcato.
    Majitel eshopu osobne komunikoval so mnou, dokonca vyriadil objednavku cez vikend, dokonca osobne volal a v utorok to bolo v BA. Dal som si to poslat na pobocku ulozenka.cz (zatial len 1 adresa v SK v BA).

• Má k dispozícii tovar na špeciálne účely v potravinárstve.
    • Primerané ceny.
    • Profesionálny prístup k zákazníkom.
    • Nemá slabiny.

Odporúčam ostatným.
    Obchod ponúka originálne a špecializované pomôcky na prácu v kuchyni alebo prevádzke.
    Určitý druh tovaru nebol nikde na slovenských webových stránkach, iba práve na tejto v ponuke.

• prehladnosť ponuky tovarov
    • Neviem

Odporúčam tento obchod pre rýchle doručenie tovaru na Slovensko za prijateľnú cenu dopravy.