Skvely pristup, vynikajuca ponuka, mlyncek na cestoviny tejto znacky pouzivame uz 30 rokov a sme maximalne spokojni

• Výborná komunikácia.

žiadna

• Rýchlosť doručenia
    • Predajca ma sám kontaktoval aby sme si upresnili veci

• Rychle dodanie

- OK, v pohode

Tovar bol doruceny rychlo a v poriadku. Vdaka

• Dobrá komunikácia

Tovar prisiel vo velmi zle pachnucej krabici po plesni. A zial aj jeho obsah, teda strojcek na linecke cesto v hodnote cca 60EUR pachol po plesni!!! Obchod mi navrhol strojcek vratit a vymenit za iny. No vzhladom na to, ze som ho chcela pouzit cez vikend na vianocne pecenie, nevyuzila som tuto ponuku. Strojcek som vyvarila vo vriacej vode a vydezinfikovala. Kazdopadne som ocakavala od obchodu po tejto informacii odo mna navrhnutie vratenia penazi, aspon casti vzhladom na to, ze tovar neprisiel v poriadku a urcite by ho nemohli predat za povodnu cenu.

Veľmi rýchle dodanie tovaru,obchod určite odporúčam.Všetko pekne zabalené a s výrobkom som maximálne spokojná.

Odporúčam.

Je to fantasticka vec. Funguje perfektne. Dokupime dalsie prislusenstvo. fu

• Skóre vybavenie.....

Overall the experience was good. It took 4 working days to ship the product (Could be faster) but there was no response to the emails asking for the status of the shipment. The webpage could contain a few more status updates, like "waiting for payment", "payment confirmed", "preparing package", "awaiting shipment", "already shipped", etc.

Dobrá komunikácia

Zatiaľ nesklamala

Tovar mali uvedená skladom, napriek tomu trvalo doručenie 2,5 týždňa. Dôvodom bolo sťahovanie ich skladu. Pri objednávaní ale táto info chýbala. Keďže som ich obchod uprednostnil pred konkurenciou pre kratší dodací termín aj napriek vyššej cene, toto bol zásadný problém. Očakával by som aspoň nejakú drobnosť ako bolestné. Naviac jednotlivé magnety mali poškodené obaly a tak neviem, či už neboli použité.

• špecifický tovar
    • prijateľné ceny
    • možnosť posielať na Slovensko

Panvice sa stratili prepravnou službou ale predajca mi dodal nové- úplná spokojnosť, bol som potešený zodpovedným prístupom predajcu. Určite odporúčam.

• Som spokojný s dobou dodania
    • Majú tam aj ostatné príslušenstvo k produktu čo som kupoval
    • Som spokojný s komunikáciou
    • Neviem o nevýhodách

Nato že som to kupoval tesne pred vianocami a z česka tak na moju spokojnosť mi bol tovar doručený v čas. Odpovedali mi na všetky otázky ktoré som napísal do poznámok. Som spokojný a môžem odporučiť každému.

rýchlosť