Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.
Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú
-
Odporúča obchod
RýCHLOSť
-
Odporúča obchod
Rýchlost a jednoduchosť doručenia.
-
Odporúča obchod
- rychlost
- ziadna
ok vrelo odporucam
-
Neodporúča obchod
- Dodacia lehota
Nabuduce si vyberiem radsej iny obchod.
Dodacia lehita nesedi, pisu 1-2 dni, po objednani tovaru konci akakolvek kominikacia a 3 dni cakate iba co sa stane. Potom pride email od VNT electronics (za 3 dni-co uz som mala davno mat tovar aj doma) ze huraaa uz ho zabalili! Ceresnicka na torte ignoracia ako zo strany VNT electronics ako aj dogtrace. Potom zase par dni cakate ako na godota, ziadne emaily, nikto nedviha telefon a nakoniec 8-mi den po objednavke pride sms od dorucovatela, ze uz dnes dorazi balik. Takze klamu zakaznikov s dodacimi lehotami a podla hodnoteni nie som ani zdaleka prva.
Ja mam vozik a fena uz skoro 2 tyzdne nebola na normalnej prechadzke vonku kedze sme stratili ovladac a bojim sa ju s cudzimi pustit bez toho. Ja po operacii, ona nevybehana a cakame obidve 8 dni na tovar, ktory tu mat byt do dvoch. To je nehoraznost. Neodporucam absolutne. Su ine stranky, kde presne rovnake obojky ponukaju a nabuduce vyuzijem tie. Urcite nie primo cez dogtrace!!! -
Neodporúča obchod
- Dodnes nemám tovar
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 4 dni
- Prehľadnosť
- Ceny
- Spracovanie a rýchlosť dodávky
Nakupoval som na Dogtrace prvýkrát, všetko išlo ako malo od vyhľadania tovaru, cez zadanie a spracovanie objednávky, až po dodanie tovaru.
Obchod odporúčam. -
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 3 dni
- rýchle dodanie
- tovar mali skladom
-
Neodporúča obchod
- Výrobky ktoré mi vyhovujú ALE!!!!
Toto je druhý nákup v eshope a situácia možno ešte horšia ako prvý krát. Dnes je 7 deň od objednania a nič. Žiadny email s číslom zásielky, žiadna informácia o stave vybavenia. Proste nič. Aj keď som objednal položku pri ktorej bolo uvedené, že je skladom a taktiež najdrahšiu možnosť dopravy, kde bolo uvedené doručenie 1-2 dni, nič nepomohlo. Jednoducho na ľudí kašlú. Pokiaľ nejaký ich výrobok naozaj súrne potrebujete tak sa poobzerajte či ho nemá skladom niekto iný, komu záleží sa svojích zákazníkoch. Ani im nejdem volať lebo by som bol v telefóne fakt dosť nepríjemný. A teraz je na zamyslenie ako budú vyzerať ich služby za ktoré treba platiť ročný poplatok ako u GPS trackera. Prisahám, že radšej priplatim priekupnikovy navýšenú cenu o zhruba 20€ ako si ešte raz v tomto eshope niečo objednať.
-
Odporúča obchod
- rýchle dodanie, spoľahlivé služby
-
Neodporúča obchod
- Zaplatil som a čakám na tovar a stále nič.
Neodporúčam nikomu. Žiadna komunikácia so zákazníkom, musel som tam volať, aby som sa niečo dozvedel, už dní čakám na zásielku a stále nič.
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 5 dní
- Super
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 5 dní
- Bezproblémová komunikácia
- Rýchle dodanie
-
Odporúča obchod
Dobrá cena za tovar s dobrou kvalitou, splnil moje očakávania
-
Odporúča obchod
- Doručené v poriadku a rychle.
-
Odporúča obchod
- Rýchle dodanie
-
Odporúča obchod
- všetko v poriadku. rychle dodanie.
-
Odporúča obchod
Ok
-
Odporúča obchod
- Vyborna komunikacia, rychle doručenie
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 3 dni
Rychle dodanie, dobra komunikacia, kvalita tovaru zodpovedajuca ponuke.
-
Odporúča obchod
Super