Nezaujem z ich strany o zakaznika,dlha doba dodania tovaru.Musela som sa domahat,ci mi tovar vobec pripravuju?

• Tovar mi bol dodaný mesiac po expiračnej dobe,ale zatiať mi ho nevymenili ani nevrátili peniaze
    • Žiadna výhoda
    • 1.Neposlali tovar podla objednávky
    • 2.Poslany tovar po reklamacii nezodpovedal popisu ucelu

Nespoľahlivý obchod neposlali tovat aky bol v objednávke po reklamacii tovaru poslali vec ktorá nezodpovedala ich popisu pod tovarom.Reklamovať tovar a posielať späť zabere veľa času a peňazí navyše to nevedie k vyriešeniu problému je lepšie kúpiť v kamennej predajni ako na tejto internetovej ponuke.Nakupujem už dlhé roky ale také zle skúsenosti a zlu recernziu píšem po prvý krát.Som hlboko skalmany navyše obchod sa ani neomluvil tak fajn....

• Objednávka nedorazila
  • Objednávam si dosť veľa vecí na internete . Príde mi vždy rekapitulácia čo som si objednal a kto mi to doručí.
    Od vás mi nič nedošlo - vlastne ani neviem čo som si objednal.
    Dnes som pozrel do emailu a dozvedel som sa že už mi to prepadlo - ani neviem čo to bolo - škoda . V dnešnej dobe si ľudia ako si myslíte neobjednávajú jednu vec za rok. Ale 10 vecí za deň.
    Prepáčte že som si nevyzdvihol váš tovar - ani neviem že mi mal prísť .
    S pozdravom Roth.

Došla mi cudzia objednávka, volal som im, zlú som poslal naspäť a so správnou objednávkou sa moc neponáhľali.

Netýka sa to asi obchodu , ale kuriér mi zavolal, že si mám prísť pre balík k autu. Podotkol, že mám byť rada, že mi balík vôbec doniesol, lebo sa doručovacia adresa líšila od fakturačnej- čo mu asi robilo problém. Ešte som sa nestretla s tým , aby kuriér volal zákazníka k autu....

Veľmi dlho trvá vybavenie objednávky. Pred 10 dňami objednane a ešte nedorazil.

• Spomalený systém v logistike. Dámy pri počítači ani nevedia čo kde majú, 2 týždne čakať na tovar??? V dnešnej dobe??? A to rovno od susedov (myslím Česká republika), a keď im zavoláte, sa zrazu uvedomia a odpoveď znie akurát sa Vám naskladnuje tovar????
    • Výhovorky typu,"nebol nám dodaný tovar", čakáme na dodávateľa???, tak aspoň napíšem email dotyčnému ze nech čaká na dlhšiu dobu dodania. No nič, absolútne zle .
    • Už si odtiaľto nič neobjednam, nedoporučujem.

Môj názor, určite nedoporučujem zďaleka sa vyhýbajte.

• Objednávka bola prijatá, ale do teraz neprišla a nedali mi vedieť či príde alebo ,co sa deje.
  • Chápem ze vznikla nová situácia, ale za 11 dní nemám od obchodu žiadne vyrozumenie ohľadom mojej objednávky. 9.3 objednávku zaregistrovali, 21.3. o tovare ešte nič neviem.

• Objednala som si olej dr Michaels a bol otvoreny.... ako si mozem byt ista, ze je pravy?? Je to okej ktory stal viac ako 30€! Zial.....

• Vami dodaný Melatonín bol veľmi nekvalitný-tabletky boli nerovnomerné,rozpadávajúce sa,nebolo možné ich poliť a už vobec nie štvrtiť,ako je uvedené na letáku...Výrobca určite nevlastní certifikovaný technologický celok na lisovanie tabliet.Nikdy viac!!!

veľmi dlhá dodacia lehota

Tovar mi bol doručený na inú zasielkovňu ako som uviedla v objednávke čo mi skomplikovalo jeho výber .

Prisiel mi úplne iný výrobok ako som si objednala. Rovnaký bol jedine názov výrobku. Že vraj došlo k vynoveniu obalu.
    Nezodpovedá ani obrázok,čo mali na stránke ani zloženie výrobku. V tomto prípade by si mali aktualizovať výrobky na stránke a nezavádzať zákazníka!

Dlhe dorucenie tovaru na to ze to bolo na dobierku to trvalo tyzden

• Aj napriek tomu, že tovar bol na sklade mi prišla objednávka po tyzdni, keď som bol nútený si liek kúpiť v kamennej lekárni.

• Poplietli mi objednávku , prišiel mi iný lacnejší tovar a sľúbili že dorovnaju cenový rozdiel ale dodnes sa tak nestalo

• Výhodná cena
    • Doručenie 5 dní