• Super komunikácia , kvalitný tovar , rýchle doručenie . Nevidím žiadne nevýhody .

cena zodpovedá kvalite, expresné vybavenie objednávky.

Som spokojna

Tovar zodpovedá cene.

Rychle dodanie, dobrá komunikácia, čiapky budú pod stromček, ale vyzerajú super.Objednala som znava.

• Tovar bol doručený 8.12.23. Spokojnosť.

• Som velmi spokojna

• Rýchlosť dodania

Rada objednavam od vas tovar

• Rýchle dodanie, spokojnosť s tovarom,

• S obchodom je absolutne nevyhovujuca komunikacia. Za pol hodiny sa mi tam nepodarilo telefonicky skontaktovat!

Nikdy viac.

Reakcia obchodu Dobrý textil

Dobrý den, je nám líto, že nám udělujete negativní komentář. Rádi bychom Vás ujistili, že nám na Vaší spokojenosti velmi záleží a jsme připraveni Vám poskytnout veškerou potřebnou podporu. Je však možné, že v důsledku zvýšeného zájmu o naše produkty během předvánoční sezóny byly naše operátorky v době Vašeho telefonátu vytížené. I přesto se snažíme zajistit, aby byl každý hovor zodpovězen co nejrychleji.
    Kromě telefonického spojení jsme k dispozici také prostřednictvím e-mailu na adrese [email protected], kde rádi zodpovíme Vaše dotazy či připomínky. Pěkný den, Magda.

Tovar bol doručený do 7 dní popis produktu sa zhodoval s doručeným produktom ,kvalita je výborná a som veľmi spokojná aj s prechádzajúcim nákupom a odporúčam tento obchod aj ostatným. Pre mňa by som ešte uvítala viac produktov XXL nakoľko som plnoštíhla.

• Kvalitný tovar

• Krásne zabalene precízne, milí darček za nákup a hlavne poďakovanie zákazníkovy ze si kúpil tovar je to milé ☺️

Super obchod, pekne a kvalitné veci, dobré spravená stránka, super dodanie, všetko ôk určite si ešte objednáme možno by mohli ešte rozšíriť tovar
    Ďakujem veľmi pekne

• Pekna mikina za prijatelnu cenu so zlavou vramci black friday.
    • nic ma nenapada

spokojnost

• Spokojná s výrobkom

Som spokojná s obchodom

• Všetko ok

• Rýchle dodanie, kvalitný výrobok. Spokojnosť

Dobrý deň.Objednávku čakám už skoro 2 týždne,neprišla mi

Reakcia obchodu Dobrý textil

Dobrý den, je nám líto, že jsme Vám balíček nedoručili včas. Po prověření situace jsme zjistili, že kvůli vysokému počtu zásilek a předvánočnímu shonu došlo na straně dopravce k chybnému roztřízení balíků na depu, což vedlo k tomu, že se Vaše zásilka bohužel zatoulala. Na základě této informace jsme respektovali Vaše přání a zásilku stornovali. Věřte, že nás vzniklá situace, kterou jsme bohužel nemohli ovlivnit, velmi mrzí. Za tým Dobrého Textilu, Magda.

• Kvalitný tovar