rychle dodanie tovaru...len nikto nevolal kedy tovar pride...inac super..dik

Nedodanie na cas

• často nakupujem cez internet, ale s takýmto prístupom som sa ešte nestretol. Problém je komunikácia. Dňa 19.3. 2018 som odoslal svoju objednávku, žiadna spatná odozva / potvrdenie prijatia objednávky/, až 22.3.18 o 18:30 oznámenie, že v najbližších dňoch mi bude doručená zásielka v časovom horizonte od 8:00 do 18:00 hod. bez udania kontaktu na kuriera. Kurier sa ozval v deň doručenia v horizonte cca 11:00 asi 5 minút pred príchodom na adresu. Ak si nevysledujem zásielku na internete, tak neviem ani deň doručenia ! bol som nútený doma čakať na doručiteľa a nevedel som dokedy ! n e z o d p o v e d n é.

• Pneumatiky za slušnú cenu, rýchla odozva na objednávku a doručenie.

• V pohode komunikacia,co bolo slubene mailom,to bolo skutocne dodrzane. Takze spokojnost.

• nikde nemali sava eskimo hp2 225 55 r17 iba v tomto obchode, gumy sú uplne nové - dot 3317, maximálna spokojnosť, doručenie presne podla popisu na web stránke

Velmi ustretovy predajca aj ked som si objednal zly rozmer bez vahania mi poslali ten spravny..Odporucam

• Všetky

Vrelo odporúčam!

• dobré ceny, ústretovosť a široká ponuka.

dostupnosť produktov,
    celková spokojnosť.

• nemožnosť vlastného odberu tovaru

bol som spokojný s nákupom a aj s možnosťou výmeny tovaru formou výmenného balíka.

• Doručenie tovaru na dobierku.
    • Trocha horšia prehľadnosť na stránke.....

Odporúčam....

• celozavodna dovolenka- pocas sviatkov- kazdy che odychovat, ale ani 9.1 sa k nim clovek nedovola a nevie to riesit.

sklamanie

ešte som ich nevyskúšal

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

• Dobra cena.

Spokojný a rýchly dodací čas aké sa pneu. objednali také aj prišli.