• Zobrali peniaze a viac sa neozvali. Ešte 29.11.2023 som objednala a zaplatila kozmetický stolík a ani tovar ani peniaze. .a vôbec nereagujú na maily ...najhorší e-shop- podvodníci.
  • Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Rychlost a profesionalita

Bol to moj treti nakup a vzdy spokojnost

Objednal som si gola sadu PROXXON 23040 , po 4dňoch som im písal mail či mi už poslali moju objednávku , reakcia žiadna tak som druhý deň 2krát volal na ich kontaktné čísla žiadna odpoveď a neodpísali ani na SMS . Neodporúčam tento obchod !!!

• Objednal som si tovar niekedy v obedňajších hodinách, na druhý deň predpoludním som mal tovar doma.

Určite obchod odporúčam.

• Tovar došiel hneď na druhý deň od objednania.
    • Príjemne jednanie.
    • Najlepšia cena oproti ostatným obchodom.
    • Žiadne.

Odporúčam.

• Ďakujem za výbornú spoluprácu pri nákupe objednané v jeden deň a na druhý dorucene hsh 16_30 bosch

Spokojnosť určité sa vrátim

• Taky nakup som v eshope este nikdy nezazil objednaval som gkt55 s listoutovar okolo 15:00 a na druhy den rano volal kuroer a tovar bol doma, super urcite nakupim znovu

urcite odporucam

• Tovar napriek tomu že bol označený že je na sklade bol daný prepravcovi až po šiestich dňoch. Bol sviatok,víkend,v poriadku beriem to. Ale čo neberiem je to, že napriek tomu, že som uviedol prepravcu Slovenskú poštu,dali tovar prepraviť spoločnosti Geis. Ráno 21.11. som dostal správu že tovar bude doručený medzi 9 00 - 17 00 . Tovar nedoručili a ani sa neobťažovali oznámiť prečo. Na druhý deň 22.11. som čakal do 10 30 hod.a potom som musel odcestovať. Počas cesty ma kontaktoval kuriér, že mi doručil tovar. Preto že som nebol doma, dohodli sme sa, že dovezie tovar nasledujúci deň (23.11.)poobede. Nedoviezol,nedal žiadnu správu a preto som ich upozornil správou o 16 00 hod. že ak nedodajú tovar do 17 00 hod. majú ho vrátiť späť do obchodu. Dnes ráno 24.11. mi oznámili, že sa mi nemohli včera dovolať,vraj som mal vypnutý mobil (v mobile nemám žiaden zmeškaný ani neprijatý hovor) a nemohli nájsť moju adresu.

Nikdy viac obchod ktorý nerešpektuje želanie zákazníka ohľadne prepravnej spoločnosti a nikdy viac takú pochybnú prepravnú spoločnosť

• Môj druhý nákup v eshope a opäť spokojnosť tovar doručený ani nie 24hod po objednávke

Ďakujem spokojnosť

• Vcera som objednaval bosch gsh 27vc dnes mi bol tovar doruceny ani nie 24hod. Velka spokojnost, dokonca s 3rocnou zarukou. Urcite objednam aj nabuduce
    • Dakujem

Super

• vobstvrtok som objednaval vodaren elpumps vb50 a v piatok uz bola doma. tak ako pisali tovar bol skladom.
    • dakujem velka spokojnost!

bezproblemovy eshop objednam aj nabuduce

• Dnes som si bol vyzdvihnúť tovar osobne objednaný cez eShop, tovar mali skladom a pán na predajni nám ochotne poradil aj s prislusenstvom

Uplna spokojnosť

• nic
    • Neodporucam obiednal som si golu Proxon a prisla mi pouzita golasada.

zle zle zle

• Rýchle vybavenie objednávky, tovar dorazil v poriadku už o 2dni od objednania. Autorizovaný predajca zn.Bosch kupoval som náradie bosch a dokonca má upozornili na to že. Ožeň získať 3rocnu záruku ktorú pomohli vybaviť
    • Ešte raz dakujem

Uplna spokojnost

• Výborný eShop a hlavne aj kamenná predajňa objednával som cez eShop a vyzdvihol osobne, veľký vyber strojov skladom

Odporucam

• Ďakujem včera som objednával snežné frézu cub cadet 524 swe A dnes už mi aj bola doručená. Najlepšia cena super

Ešte raz.dakujem

• Velka spokojnost, potreboval som stolovu pilu ktoru som aj kupil kde mi bola odporucena podla mojich poziadaviek. Na vyber bolo viac druhov sskladom dodana bola hned na druhy den.

Velka slokojnost odporucam

• Vcera poobede som objednával tovar, dnes uz mi ho doručil Kurier. Perfektný prístup. Dakujem

Plne spokojny

• NEODPORÚČAM, 25 dni čakať za objednávkou a pritom sa neunuvaju ani napisat email že prečo to tak trvá, nestretla som sa s takym eshopom. hrôza

Nespolahlivý eshop