Reklama

Zobraziť recenzie

Prihlásiť sa a pridať recenziu
  • Odporúča obchod

    100 %

    • maximálna spokojnosť
  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 5 dní

    Tovar mi bol doručený na výdaj celkom rýchlo a hlavne by som chcela pochváliť kvalitu balenia, keďže som mala v balíku aj oleje v sklenených fľašiach, bolo to všetko zabalené veľmi precízne, čo fakt oceňujem. Ďakujem.

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Všetko bolo ok
  • Odporúča obchod

    70 %

    Čerstvý tovar.