• Bola som spokojná, dobrá komunikácia s asistentkou predaja . Pomoc zákazníkovi , dobrá komunikácia. Rýchle vybavenie obj.
    • Ďakujem. Teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Odporúčam.

Na objednany tovar, budem cakat tri mesiace... Dufam, ze aspon cena sa nezmeni a hodin sa dockame, pretoze su krasne, ale bohuzial, su v ponuke na predaj a nie su este vyrobene... Smiesne...

• Ochota, dostupnosť tovaru, odborné doporučenie.
    • Nepostrehol som žiadne

Vrelo odporúčam, takto má fungovať eshop

Bola som maximalne spokojna s rychlostou dodania a nizkej ceny. Hodiny su krasne a kvalitné! Odporucam

• ziadne

odporucam nakup

• Spolahlivost, hodiny prišli rýchlo, dobre zabalené, bezproblémová komunakácia
    • ziadne

100% spokojnosť s nakupom, budem nakupovať aj nabudúce, odporúčam

• hlavne rýchlosť

treba skúsiť a budú spokojní

• - prehľadnosť
    • - cena
    • - komunikácia
    • - rýchlosť vybavenia objednávky
    • - žiadne

odporúčam

• rýchle dodacie lehoty

nakupovanie v tomto obchode doporučujem, krásne dizajnové kúsky hodín sa dajú pozrieť aj vo výdajnom mieste v Senci, chválim aj expresne rýchle dodacie lehoty

Ďakujeme krásne :)

• -inde nebol dostupný produkt, o ktorý som mal záujem
    • - nepríjemný personál

- originálny tovar
    - vysoké ceny
    - nie vždy prívetivý personál

Vážený zákazník,
    mrzí nás že ste neboli spokojný s personálom, v mene podniku sa Vám ospravedlňujeme. Vysoké ceny určite nemáme lebo ste nakúpili hodiny za 55,90 € = najlacnejšie na Heureke u konkurencií je 84 € a to podla Vašich slov ich aj tak nikto nemá skladom. Takže ste ich nakúpili najlacnejšie a u e-shopu ktorý ich mal skladom, preto nerozumieme Vašej výčitke na vysoké ceny. (pre ostatných jednalo sa o tovar PT1428WH Karlsson)

• Na mnou objednany tovar mali najlepsiu cenu, zial nemali ho na skalde.....
    • Klamu o naskladnenom tovare.

Proste zavadzanie.

Reakcia obchodu dizajnovo.sk

Vážený pane na stránke niesú uvedené skladové zásoby, a ako ste nás žiadali v objednávke o dodacej dobe sme vás informovali. To že Vám náš dodací termín nevyhovoval nieje naša chyba, tak prosím nezavádzajte nepravdivými informáciami našich zákazníkov.

• Vyobrazený tovar nie je k dispozícii
    • Ani jeden mnou vybraný tovar nebol

Neprehľadnosť o tovare, nedá sa zistiť či ho vôbec majú

Reakcia obchodu dizajnovo.sk

Skladovo nedisponujeme, všetkými druhmi tovarov ktoré máme na stránke, nakoľko sú aj položky ktoré sú na objednávku a je potrebné si v prípade záujmu počkať. Tak ako aj pre Vás sme tovar objednali, a hneď ako príde tento týždeň Vám bude odoslaný.
    Naši pracovníci s Vami komunikovali v maximálnej možnej miere a snažili sa Vám vyhovieť.

• rychlost dodania zasielky, skvela komunikacia a tovar zodpovedal presne tomu co som ocakavala
    • nenasla som ziadne

vrelo odporucam!

• Velky vyber sortimentu v dobrej kvalite.

Odporucam vsetkym nakup na dizajnovo, je to uz moja 2ha objednavka.
    Tovar nebol poskodeny, plne funkcny. Urcite vyuzijem ich sluzby v blizkej buducnosti.

• vyhoda je vyber originalnych jednoduchych a peknych produktov za prijatelnu cenu. V pripade dlheho dodania produktu mi ponukli alternativu
    • trochu mensia prehladnost stranky

S komunikaciou a vyberom produktov som bol spokojny a velmi rad si znova objednam zo stranky dizajnovo, lebo maju vyber zaujimavych produktov, ktore na slovensku niesu bezne

• Rýchla komunikácia, Objednávka bola rýchlo a vporiadku doručená

Kvalitný e-shop, maximálne spokojný. Všetko vprebehlo vporiadku z najviššou spokojnosťou od objednávky až po doručenie.

• kvalitný nakup

dizajnovo zaujímave vecy a prijemne nakupovanie

• originálne druhy tovaru

• široká ponuka sortimentu a kvalitné výrobky za dobré ceny

veľmi dobrá prehľadnosť stránky. dobrá komunikácia s predajcom a odporučil by som ho aj ostaným zákazníkom