Velmi spokojna prišiel tovar včas na dohodnute miesto

• dobra cena tovaru
    • ako jediny vysli v ustrety dodat tovar do CR urychlene a komunikovali so mnou hned a nie na druhy den ako ine e-shopy
    • zatial nema slabiny

promnktne riesenie obchodu

super rychle jednanie so zakaznikom a prijemne vystupovanie

obchod telefonuje so zakaznikom aby vysiel v ustrety

odporucim tento obchod som spokojna

• Dostupné ceny, široký sortiment tovaru
    • Dodávka tovaru trvá strašne dlho.Podľa mňa týždeň je dosť dlhá doba na doručenie tovaru, ktorý si objednáva zákazník zo Slovenska.Iné internetové obchody doručia tovar hneď na druhý deň alebo najneskor do 2dní.

Som so všetkým spokojná, až na lehotu dodania tovaru. Strašne dlho trvá dodať tovar.

• má zaujímavé hračky

bola som spokojná, všetok tovar čo som si objednala mali aj na sklade, osobný odber sme si dohodli podľa toho ako mi to vyhovovalo.

• Vyborna komunikacia, skvely vyber.
    • Skoro tyzdnova dodacia doba tovaru co bol na sklade, mozno len nestastna nahoda, kazdopadne neodradi ma to od dalsieho nakupu.

• Dodava tovar (hracku), ktory nie je dostupny v kamennych predajniach v Kosiciach.

Obchod mal hracku,ktora nebola dostupna v kamennych predajniach v meste. Na objednavku reagovali primerane rychle, len adresa dorucenia tovaru napriek uvedeniu v objednavke nebola poznamenana na tovare, len adresa objednavatela (t. j. adresa bydliska). Ale s kurierom sa dalo dohodnut a doniesol tovar na pozadovanu adresu dorucenia (do zamestnania, lebo cez den nie sme doma).
    Obchod odporucam, bola som spokojna.

• Ponuka detske veci

Vyborny

• rýchlosť, originálny darček, cena
    • neviem

super

• RYCHLOST
    • SPOLAHLIVOST
    • NEMA

SOM SPOKOJNA

Vyborna komunikacia a rychle dodanie tovaru.

• rýchlosť
    • možnosť prispôsobiť sa

• Nasla som tovar, ktory som hladala za vyhodnu cenu
    • Osobny odber
    • Neviem o ziadnych

Odporucam

• vyhodne ceny

VSETKYM VRELO ODPORUCAM NAKUP V TOMTO OBCHODE.

• Nakup v pohodli domova s moznostou porovnania cien podobneho tovaru v inych obchodoch
    • Nevidim kvalitu, kym tovar nerozbalim...ale bola som maximalne spokojna. Material kvalitny, prevedenie tiez a farby krasne!:)

Bola som s nakupom maximalne spokojna!

Moja skúsenosť s týmto obchodom je veľmi dobrá. Okamžitá reakcia na objednávku. Čo považujem za veľké plus, tovar sa dá vyzdvihnúť osobne v Bratislave. Pán Karaba bol veľmi milý, informoval ma a dokonca sa ospravedlnil za drobné zdržanie dodania tovaru, aj napriek tomu, že som dodanie neurgovala. Napriek potvrdzujúcemu e-mailu sa ešte v ten deň ozval telefonicky, aby mi potvrdil, že tovar je naozaj pripravený. Pre mňa to bola veľmi príjemná skúsenosť a určite tento obchod odporúčam aj ostatným a rada ho znovu využijem.

• Velky vyber rozneho tovaru, kvalitu tovaru, dobra komunikacia s dodavatelom, rychla odozva a presny datum dodavky. Dakujem za moju objednavku a tesim sa name novy tovar.
    • Potrebovala som vediet ci moja objednavka a platba prebehli v poriadku a viac menej som automaticky cakala konfirmaciu emailom ale nakoniec som napisala email a dodavatel hned odpovedal.

Tovar je podla opisu a s dodavatelom sa dobre komunikuje, mam radost zo zasielky a tesim sa na dalsie.

• siroky sortiment tovaru,moznost platit cez PayPal
    • ziadne

• Široký sortiment tovaru, ovela lepšie ceny v porovnaní s cenami v kamenných obchodoch.
    • Zatiaľ som nenarazila na žiadne.

Páči sa mi rýchle dodanie tovaru, široký sortiment výrobkov a hlavne výborné ceny.

• Dobrá cena hračiek

• Výborný prístup predajcu. ODPORUCAM

Seriozne jednanie aj pri komplikáciach.