• Siroky vyber
    • Priaznive ceny
    • Stranka by mohla byt prehladnejsia
    • Ceny za prepavu by mohli byt nizsie
    • Dovoz zdarma nad urcitu hodnotu

Obchod odporucam pre siroky vyber a priaznive ceny za tovar

• dobry vyber tovaru
    • nizke ceny
    • rychle dodanie
    • neviem, nepostrehol som...

ako jediny ponukali tovar za najnizsiu cenu, po objednavke telefonicky potvrdzuju objednany tovar a oznamia termin dodania,
    urcite odporucam, prijemny osobny pristup, siroky vyber tovaru, velmi priaznive ceny

• Rýchla komunikácia. Obchodník vie aj čo predáva :-D nie je to len obchod tovaru, ale vie Vám aj poradiť poprípade doporučiť produkt.
    • Nízka cena.
    • Spoľahlivosť.

Určite odporúčam nakupovať.

• Nedoručenie tovaru kuriérom, na koniec som ho musel osobne vyhľadať v meste. Za túto službu som ešte zaplatil aj poplatok. Digitálstore mi poskytlo iba info kontaktu na UPS. Slabá organizácia celkového servisu pre zákazníka, a cenový rozdiel oproti konkurencií je tak minimálny že ma to v konečnom dôsledku stálo viac peňazí a môj čas.
    • Digitalstore.sk

nedoporučujem z dôvodu slabej organizácie dodávateľa celkovej služby pre zákazníka

Dobry den.

Tovar Vam bol odoslany kurierskou spoločnosťou UPS priamo z distribučného skladu v ČR. Z kurierskych spoločností, ktoré pôsobia na Slovensku je UPS najrenomovanejšia. Na požiadanie sme Vám poskytli číslo zásielky. Z nášho pohľadu sme urobili všetko, čo sme pre zákazníka urobiť mohli. Vaša recenzia nie je férová.

Doručenie nerealizuje žiadny obchod ale kuriérska služba. Samotný obchod, nielen náš ale všetky, to nedokáže nijako ovplyvniť.

Nechcem obhajovať kuriérsku službu ale, aby si mohli urobiť názor aj nezaiteresovaní, doplním, že ste v prvý deň určil kuriérovi rozsah 2-3 hodín kedy Vám môže tovar doručiť a potom ste z miesta odišiel. Následne ste zmenil dodaciu adresu pre doručenie na druhý deň. Opäť ste musel z miesta ktoré ste určil pre prevzatie, odísť.

Verím, že s väčšinou kuriérov sa dá dohodnúť a pokiaľ je to možné, vyhovejú Vám. Vždy je to však v polohe dohody a ochoty. Kuriér však má svoju trasu po ktorej sa presúva a preto jeho možnosti vyjsť Vám v ústrety sú obmedzené a navyše v predvianočných dňoch pracujú kuriéri často do 20-tej hodiny aby stihli všetky zásielky doručiť. Daný prípad sa dá interpretovať, že ste kuriéra žiadal o láskavosť a nebolo v jeho silách vyhovieť Vám.

Nárok na doručenie vo vyhradenom čase zákazník nemá. Za príplatok UPS ponúka možnosť doručenia do 10,00 alebo doručenia do 12,00.

• Kurier spolocnosti Toptrans sa ozval z uplne ineho miesta ako mal dorucit (poplietol si adresy) a nasledne nevedel povedat, kedy sa mu podari dorazit, lebo najprv musel dorucovat v tej lokalite, kde uz bol

Rychle konanie, osobny pristup

• Široký sortiment, dobré ceny.
    • Má účet iba vo VUB, pri platbe v TB som čakal 3 dni...

OK, iba by sa zišlo viac e-pay bánk.

• Najlepsie ceny
    • O ziadnych neviem

Max. spokojnost

• rýchlosť obchodu, dobrá komunikácia aj cez víkend, prijateľná cena
    • zatial som nezistil

rýchly, seriózny, spoľahlivý

• Stále nemám faktúru a príjmový doklad....

Dobrý den
    Zo zakona vyplyva povinnost vystavenia faktury do 15 dní. Bezne vystavujeme faktury do 4 dni. Aktualne to trva dlhsie z dovodu cerpania dovoleniek.
    Prijmovy doklad Vam musi vystavit ten kto od Vas prijal peniaze, teda v tomto pripade spolocnost Zasielkovna, s.r.o, kedze Vam dorucovala objednavku tato spolocnost.

• V informacnom maili cena zasielky X, pri prevzati cena zasielky Y. Divne, nie?
    • Problem odstraneny po telefonickom kontakte, ale zanechal zly dojem.

dobry den
    ako sme Vas informovali, jednalo sa o jednoduchu chybu - ľudský faktor - pri prepisovaní údajov manuálne z jedného systému do druhého systému
    chybu sme odstránili za 5 minút
    ešte raz sa ospravedlňujeme

• dobré ceny
    • no coment

výborné ceny, rýchle doručenie resp. vybavenie nákupu.

• Zakaznicky servis
    • Rychlost
    • Stranka je neprehladna

• Rýchly dovoz :)
    • Neprehladnosť stránky

• pri osobnom odbere a este si clovek musi zaplatit a minie aj benzin cele zle

Dobrý deň.
    Sme internetový obchod s pôsobením na celom Slovensku. Zákazníci mali záujem o osobný odber a mali sme snahu im vyjsť v ústrety. Preto sme uzavreli zmluvu s partnerom, ktorý zabezpečuje výdaj zásielok v rôznych mestách. V prípade osobného odberu najskôr musíme tovar zaslať partnerovi kuriérom a ten ho následne zákazníkom vydá. Samozrejme, kuriér niečo stojí a náš partner to tiež nerobí zadarmo. To všetko vstupuje do ceny služby s názvom "Osobný odber". Máme teda len možnosť takúto službu poskytovať so zodpovedajúcim poplatkom alebo ju neposkytovať. Keďže aj Vy ste si zvolil osobný odber, naďalej veríme že rozšírením služieb pre zákazníkov sme sa rozhodli správne.

• Tovar dostanem ku dverám domova
    • Neviem

Vsetko ok.

dobry obchod za dobru cenu

Dôvod bola výhodná cena oproti ostatným obchodom a garantované rýchle doručenie. Skúsenosti sú kladné určite by som odporučil obchod ostatným, ktorý majú záujem o niektorý z ponúkaných produktov.

• neviem, náhoda
    • zatiaľ neviem

nemám s týmto obchom žiadne skúsenosti, nakoľko prvykrát som objednal tovar, ale som spokojný a preto doporučujem

• rýchlosť, dostupnosť a spoľahlivosť

Som spokojný s prevedením. Odporúčal by som ho i svojim známym.