• Odborná znalosť

vsetko ok

vyborny produkt, perfektna viditelnost

• Kamera je bez objektívu, čo nebolo v jej popise uvedené a túto informáciu nám predajca posunul až pri objednaní. Dodal nám aj objektív, no ocenila by som presnejšie popisy produktov.

Reakcia obchodu Digitálne riešenia

Popis produktu je preberaný zo strany výrobcu. V tomto technickú špecifikáciu ako elektronický obchod neupravujeme. Štandardne sa však všetky boxové kamery dodávajú bez objektívou, ktoré sa následne montujú podľa vzdialenosti kamery od monitorovaného priestoru. Objektív sme Vám poskytli s maximálnou zľavou a bez dopravy.

• Dobre ceny, moznost platby cez paypall.

Doporucujem

• siroky sortiment

fakt profesionalne poradenstvo s ohladom na nase konkretne potreby a predstavy:)

• rychlost
    • ustretovost
    • uz som raz nakupoval a bol som spokojny
    • nepostrehol som ziadne

obchod odporucam
    rychle a kvalitne
    urcite aj nabuduce

• Rychle dorucenie
    • Dobra cena
    • Dobra kamera

Boli sme s nakupom velmi spokojny. Kameru mali na sklade takze sme si ju hned mohli vyzdvihnut a na softver sme dokonca dostali zlavu.

• Dostupnost

Na firmu som mal dobre referencie a ponukana cena kamery bola zaroven jedna z najnizsich. Zatial som s tovarom velmi spokojny

• rychlost
    • ochota
    • vynikajuca cena

velmi spokojny s produktom aj montazou.
    odporucam :)

• - rychla odozva
    • - kvalitne sluzby
    • - cena

Objednali sme si kamerovy system Axis aj s montazou, pre monitorovanie bytoveho domu.
    Musim povedat, ze reakcia firmy na nas dopyt bola velmi rychla, dostali sme zaujimavu cenovu ponuku a zamestnanec spolocnosti nam poradil a usmernil, aky kamerovy system pre nas bude vhodny a kde kamery umiestnit.
    Montaz prebehla rychlo a profesionalne a s kamerami ani s nahravanim nemame ziaden problem.
    -- Odporucam