• Super rýchle dodanie požadovaného tovaru.
    • vsetko ok

• doručenie a online nakupovanie

Rýchle vybavenie objednávky

Skúsenosť celkom dobrá.

• Nerezová doska nie je pevne spojena z váhou , potrebujem ju pevne prichytenú

Tovar nespĺňa moje predstavy , pre moje potreby ho neviem použiť

Reakcia obchodu Digitálne váhy

Ďakujeme za Vašu reakciu. Pri type obchodnej váhy, akú ste si objednal sa plošina váhy vždy pokladá na váhu a nie je s ňou pevne spojená. Ak by sme vedeli Vaše potreby, snažili by sme sa Vám nájsť vhodné riešenie pre Vaše potreby. Každopádne, ak Vám objednaný produkt nevyhovuje, stačí nám ho zaslať na našu adresu spolu s informáciou, kam Vám máme vrátiť finančné prostriedky. Vašu požiadavku obratom vybavíme.

• Ústretové a rýchle jednanie

• nákup domu

• Všetko fungovalo naporádečku. Odporúčam.

Váha pri ľahšších klincoch zaostáva o jeden ks.

• Všetko ok

• rýchlosť dodania
    • žiadna

S nákupom som spokojný, odporúčam aj iným potencionálnym zákazníkom.

Reklamácia vybavená obratm výmenou tovaru. Poslali nový tovar a kurier vyzdvihol obratom pôvodný, čiže nemusel som posielať najprv reklamovaný kus na posúdenie.

• široká ponuka váh
    • slovenský výrobca, takže ak by aj bolo treba niečo riešiť v rámci reklamácie, tak to nebude na dlhé lakte
    • dobre urobený eshop s potrebnými filtrami, tým pádom rýchlym nájdením toho, čo človek hľadá

Nakupovali sme tu prvýkrát a veľká spokojnosť - rýchle dodanie, produkt vyzerá byť ok (ešte sme ho používali len krátko).

• rýchla dodávka

• Rýchle vybavenie objednávky

• Spokojnosť s tovarom a rychle dodanie.
  • Neposielajte tovar cez Poštu lebo tovar nedoručujú len ho ponechávajú na pošte.

Reakcia obchodu Digitálne váhy

ďakujeme za Vašu reakciu. Možnosť zasielať tovar poštou poskytujeme tým zákazníkom, ktorí nemajú dobré skúsenosti s kuriérskymi službami, resp. práve vyzdvihnutie zásielky na pošte im vyhovuje. My tiež preferujeme kuriérsku spoločnosť, avšak je to vždy na voľbe zákazníka, či využije služby Slovenskej pošty, alebo ponúkanej kuriérskej spoločnosti DPD. V predposlednom kroku objednávky v našom eshope si môžete zvoliť rôzne druhy prepravy - Zásielkovňu, kuriéra DPD, či Slovenskú poštu.

• Rýchle vybavenie mojej objednávky

• rýchlosť, ochota, komunikácia