Dobrý obchod , výborná cena

Dobrý deň Roman,

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru, čím si vyberie naozaj každý. Kladieme dôraz na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov.

Ok

• rýchla dodávka
    • príjemný personál

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru. Kladieme dôraz na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov, kde na zákazníkov čaká náš ochotný personál.
    Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy v Spišskej Novej Vsi.

• Dobre ceny

Obaly presne sedia na mobil, spokojnost

Dobrý deň Alina,

• Dlhe dodavanie tovaru

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne nás mrzí vzniknutá situácia. Vami objednaný produkt sa nachádza vo zvolenej predajni, môžete si ho vyzdvihnúť.
    Ďakujeme Vám za porozumenie a prejavenú dôveru.

Bohuzial som si objednaval tovar so zlavovym kodom, ktory sa mi v objenavke aj zobrazil. Bohuzial pri vyzevihnuti tovaru bola cena bez zlavy a predavacka povedala ze jej kass ukazje taku sumu aku ukazuje ale ze zlavovy kod vidi ale neodrata ho.

Dobrý deň Martin,

skutočne nás mrzí Vaša negatívna skúsenosť a vzniknutá situácia spôsobená technickým problémom. Týmto bola chyba odstránená, a my veríme, že u nás znova čoskoro nakúpite.
    Ďakujeme Vám za porozumenie a prejavenú dôveru.

• Super jednanie a rychlo vybavena objednavka.

• rychle dorucenie

Dobrý deň Viera,

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• super komunikacia so zakaznikmi spolahlive dorucenie

Dobrý deň Paľko,

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre udržanie si stálych a získavanie nových zákazníkov dbáme okrem maximálnej komunikácie aj na bohatú ponuku cenovo výhodného a kvalitného tovaru, s dôrazom na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov.
    Ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Super predvedený ukázaný čo a ko

Dobrý deň František,

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Práve výhodou osobného odberu je možnosť si tovar prezrieť ešte pred samotnou kúpou, pri čom je pre našich zákazníkov pripravený náš milý personál vždy ochotný poradiť.
    Ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

Obal vôbec nezodpovedal ponuke na webe ( foto) obšitie chýbalo inou farbou, vnútorná strana bola iba čierna na foto ponuke bol svetlou farbou a pod. + kvalita okrajov obšitia a pod. úplný otras, neodporúčam vôbec. Problém bol že nejaký obal som na nový mobil nutne potreboval ( aspoň kým kúpim taký ktorý vyzerá obstojne) tak kúpiť sa musel aj tak, ak by som mal na výber tak ho nezoberiem pri osobnom vyzdvihnutí.

Dobrý deň Peťo,

skutočne nás mrzí vzniknutá situácia. Výhodou osobného odberu je možnosť tovar neprevziať, prípadne následne vrátiť do 14 dní. Máme aj ďalšie puzdrá skladom, čím si stíhate kúpiť iné a Vami doručené vrátiť ak, aby ste neboli ani jeden deň bez krytu, ktorý Vám chráni telefón.
    Ďakujeme Vám za porozumenie a prejavenú dôveru.

• bezproblémová komunikácia, rýchle odoslanie

Dobrý deň Zuzana,

Baterka sa nenabijala

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne nás mrzí Vaša negatívna skúsenosť. Vami kúpený kryt so vstavanou powerbankou môže byť chybný od výroby, čo skontrolovať ani ovplyvniť nedokážeme. Neváhajte využiť možnosť vrátenia tovaru.

• veľmi ochotný personál

Dobrý deň Ľubo,

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru. Kladieme dôraz na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov, kde na zákazníkov čaká náš ochotný personál pripravený poradiť.
    Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy v Prešove.

• Poobede objednané na druhý deň dodané

Dobrý deň Emilka,

• Celková spokojnosť

Dobrý deň Andrea,

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• tovar bol doruceny rychlo a v stanovenom termine

Dobrý deň Mária,

Ako vždy, spokojnosť.

• rýchle dodanie tovaru
    • poradenstvo na predajni

Dobrý deň Michaela,

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy v Humennom.