• Poobede objednané na druhý deň dodané

Dobrý deň Emilka,

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru, čím si vyberie naozaj každý. Kladieme dôraz na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov.

• Celková spokojnosť

Dobrý deň Andrea,

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• tovar bol doruceny rychlo a v stanovenom termine

Dobrý deň Mária,

Ako vždy, spokojnosť.

• rýchle dodanie tovaru
    • poradenstvo na predajni

Dobrý deň Michaela,

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru. Kladieme dôraz na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov, kde na zákazníkov čaká náš ochotný personál pripravený poradiť.
    Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy v Humennom.

• Spokojnosť

Dobrý deň Maja,

• Rychle dodanie na predajnu
    • Cena bola priazniva

Tovar som na druhy den vratil, lebo mi nevyhovoval po vyskusani, peniaze doposial neboli vratene a bol som upozorneny ze to trva aj 30 dni (narozdiel od alzy tam mate peniaze spat do troch dni aj s cestou). Doposial ziadna aktualizacia stavu vratenia…

Dobrý deň Martin,

vážime si Vaše odporúčanie. Bola Vám pravdepodobne poskytnutá nesprávna informácia, ku ktorej došlo nedorozumením, nakoľko pri možnosti vrátenia tovaru do 14 dní platí rovnaká lehota aj z našej strany na vrátenie peňazí na účet zákazníka.
    Ďakujeme Vám za porozumenie a prejavenú dôveru.

Spokojnosť

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

Chválim personal v Lc. Veľmi ochotný pán.

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru. Kladieme dôraz na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov, kde na zákazníkov čaká náš ochotný personál.
    Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy v Lučenci.

• Super obchod.Nakúpila som tu už viackrát

Vrelo odporúčam.Super ceny a hlavne rýchle dodanie.My sme si dali vyzdvihnutie osobne a kým sme prišli na predajňu,tovar bol pripravený.Za nás palec hore

Dobrý deň Jana,

• Rychlost, spolahlivost

Rýchle dodanie

Dobrý deň Jana,

• Rýchlosť dodania a vybavenia

Dobrý deň Aďo,

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Tovar je kvalitný a neskutočne rýchlo bol dodaný. Ďakujem:))
    • Všetko OK

Určite ho odporúčam všetkým, ktorí potrebujú čo najskôr dodať tovar za výhodnú cenu.

Reakcia obchodu Smartshop

My Vám ďakujeme za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

Už je to 6 dni, nikto sa neozýva. Nemám žiadne info k objednávke

Dobrý deň Gabika,

skutočne nás mrzí Vaša spätná väzba. Ako ste boli informovaná prostredníctvom notifikácií, tak Vami objednané produkty sa v predajni zvolenej pre osobný odber nenachádzali. Ospravedlňujeme sa Vám za mierne meškanie. Vaša objednávka je však týmto už na mieste a pripravená na vyzdvihnutie.
    Ďakujeme Vám za porozumenie a prejavenú dôveru.

• Dobrý pomer cena kvalita a pružnosť.

Dobrý deň Mária,

skutočne si vážime Vaše odporúčanie. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru, čím si vyberie naozaj každý. Kladieme dôraz na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov.

• Najlepšia cena
    • Informovanie o stave objednávky