• Vyzdvihnutie na pobočke zdarma

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru, čím si vyberie naozaj každý. Kladieme dôraz na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov.

• Dobrý výber, konkurenčné ceny
    • Neviem o žiadnej.

Bol to prvý nákup a kupoval som iba drobnosť. Všetko prebehlo bez problémov.

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Objednala som mág kryt na tel Honor9X. Poslali mi kryt, ktorý mi nepasoval. Bol to kryt na Honor 9X live!!!

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne nás mrzí Vaša negatívna recenzia, nakoľko k pochybeniu nedošlo z našej strany. Na našom webe aj vo Vašej objednávke evidujeme kryt pre Honor 9X Lite. Nabudúce nás neváhajte vopred kontaktovať, radi Vám pomôžeme s výberom správneho príslušenstva. V tomto prípade určite využite možnosť vrátenia tovaru.

• Rychle vybavenie z pobocky
    • Vyborne ceny
    • Prehladnost eshopu

Super eshop,nakup, rychlost

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne si vážime Vaše odporúčanie. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru, ako v kamennej predajni, tak v e-shope. Kladieme dôraz na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov.

• Osobné vyzdvihnutie na predajni

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

Mal som v úmysle zakúpený tovar vrátiť a vymeniť vo vašej predajni na Ml. Nivách za iný, čo mi však predavač odmietol, že to musím urobiť cez internet...

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne nás mrzí Vaša negatívna spätná väzba. Naši zákazníci majú možnosť nesediaci tovar vrátiť do 14 dní alebo vymeniť do 30 dní, čo sa dá zrealizovať aj odovzdaním v ktorejkoľvek z našich predajní, odkiaľ poputuje priamo na naše e-shopové oddelenie, o čom sa dočítate aj v podmienkach uvedených na našom webe.
    Ďakujeme Vám za porozumenie a prejavenú dôveru.

• Cena cez veb je výhodnejšia

Dobrý deň Ondrej,

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Redukcia typu C. Pri kúpe v predajni som sa u predavača spýtala, či daný produkt bude podporovaný aj pre Samsung a54. Tvrdil, že áno!! Pri skúšaní produktu som zistila, že kábel nepodporuje mobil. Tak som ďalší deň produkt zniesla do predajne s tím, že by som chcela vrátiť produkt. Nereklamovali ho!!! Dokona som ho nemohla vymeniť ani za iný tovar.

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne nás mrzí Vaša negatívna spätná väzba. Naši zákazníci majú možnosť nesediaci tovar vrátiť do 14 dní alebo vymeniť do 30 dní, čo sa dá zrealizovať aj odovzdaním v ktorejkoľvek z našich predajní.

• Dobré ceny
    • Rýchle vybavenie objednávky

Z obchodom som veľmi spokojný, ako aj s prístupom predávajúcich. Má výhodné ceny nielen na púzdra, ale aj na mobily.

Dobrý deň Jožo,

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru. Kladieme dôraz na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov, kde na zákazníkov čaká náš ochotný personál.
    Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy v Trebišove.

Rýchle dodanie, super cena, maximálna spokojnosť. Obchod odporúčam.

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• možnosť doručenia zdarma na predajňu

Dobrý deň Milan,

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru, čím si vyberie naozaj každý. Kladieme dôraz na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov situovaných po celom Slovensku.

Dobrý obchod , výborná cena

Dobrý deň Roman,

Ok

• rýchla dodávka
    • príjemný personál

Reakcia obchodu Smartshop

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy v Spišskej Novej Vsi.

• Dobre ceny

Obaly presne sedia na mobil, spokojnost

Dobrý deň Alina,

• Dlhe dodavanie tovaru

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne nás mrzí vzniknutá situácia. Vami objednaný produkt sa nachádza vo zvolenej predajni, môžete si ho vyzdvihnúť.
    Ďakujeme Vám za porozumenie a prejavenú dôveru.

Bohuzial som si objednaval tovar so zlavovym kodom, ktory sa mi v objenavke aj zobrazil. Bohuzial pri vyzevihnuti tovaru bola cena bez zlavy a predavacka povedala ze jej kass ukazje taku sumu aku ukazuje ale ze zlavovy kod vidi ale neodrata ho.

Dobrý deň Martin,

skutočne nás mrzí Vaša negatívna skúsenosť a vzniknutá situácia spôsobená technickým problémom. Týmto bola chyba odstránená, a my veríme, že u nás znova čoskoro nakúpite.
    Ďakujeme Vám za porozumenie a prejavenú dôveru.

• Super jednanie a rychlo vybavena objednavka.