Vybavene rychlo a k spokojnosti.Pana v predajni hodnotim,ze ma rad svoju pracu.

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne nás teší Vaša spokojnosť. Pre udržanie si stálych a získavanie nových zákazníkov dbáme na bohatú ponuku cenovo výhodného a kvalitného tovaru, s dôrazom na jeho okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov situovaných po celom Slovensku, kde na zákazníkov čaká náš ochotný a milý personál.
    Ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy vo zvolenskej Európe.

• Super rýchle doručenie

Dobrý deň Maťa,

rýchle a bezproblémové dodanie

Dobrý deň Tamara,

• dobré ceny
    • kvalitný tovar

Dobrý deň Martina,

Ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

E-shop má širokú ponuku a hoci iné eshopy mali reklamu tak na tento konkrétny mobil obal reálne nemali.

Reakcia obchodu Smartshop

v našej ponuke nájdete bohatú ponuku príslušenstva ako na najnovšie, tak aj na staršie modely rôznych značiek telefónov, a to vždy vo výhodnej cene a kvalitnom spracovaní.
    Ďakujeme Vám za spätnú väzbu a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

Rychle dodanie a dobrá komunikácia

Dobrý deň Silvia,

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre udržanie si stálych a získavanie nových zákazníkov dbáme okrem maximálnej komunikácie aj na bohatú ponuku cenovo výhodného a kvalitného tovaru, s dôrazom na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov.
    Ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• S tovarom som spokojná,milo ma prekvapil aj zľavový kupón.Ďakujem

Dobrý deň Zuzana,

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre udržanie si stálych a získavanie nových zákazníkov dbáme na bohatú ponuku cenovo výhodného a kvalitného tovaru, s dôrazom na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov. Nákup je vždy sprevádzaný možnosťou zapojenia sa do aktuálnych súťaží či využitia zliav a akcií.
    Ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

dobrý sortiment pri objednávke eshop výhodné ceny

Reakcia obchodu Smartshop

ďakujeme Vám za odporúčanie. Pre udržanie si stálych a získavanie nových zákazníkov dbáme na bohatú ponuku cenovo výhodného a kvalitného tovaru, s dôrazom na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov.
    Ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

Som spokojny tovar mi prišiel rychlo a som z neho nadšeny .
    Možem len odporučat

Dobrý deň Milan,

my sme nadšení z Vašej spätnej väzby. Pre udržanie si stálych a získavanie nových zákazníkov dbáme na bohatú ponuku cenovo výhodného a kvalitného tovaru, s dôrazom na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov.
    Ďakujeme Vám za odporúčanie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Spoľahlivý
    • Ochotný personál

OK

Dobrý deň Andrej,

Ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy v Humennom.

Púzdro bolo pre syna na starší typ mobilu. Pri prevzatí mailovej objednávky som zistila, že doručili iný obrázok ako si syn vybral. Kedže sa mi nechce riešiť vrátenie a opäť objednávku nového púzdra, nechali sme si aj toto. Pani v predajni bola veľmi milá a ochotná.

Reakcia obchodu Smartshop

veľmi si vážime Vaše odporúčanie. Teší nás, že ste s puzdrom boli aj napriek nedorozumeniu spokojná. Naši zákazníci majú nárok na vrátenie tovaru v danej lehote, a radi im vyhovieme v rámci všetkých našich možností.
    Ďakujeme Vám za spätnú vúzbu a tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy v Považskej Bystrici.

Tovar mal obchod na sklade a v krátkej dobe mi bol v poriadku doručený. Obchod môžem z vlastnej skúsenosti odporučiť.

• Kvalitny tovar, rychle dodanie

Dobrý deň Georgína,

Ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

V piatok poobede som obdržal informáciu o vyzdvihnutí zásielky. Dnes je nasledujúci pracovný deň po piatku a eschop objednávku uzavrel ako nevyzdvihnutú.
    Táto objednávka je na firmu a ja cez víkend neviem ísť vyzdvihnúť zásielku.

Na vyzdvihnutie zásielky boli 2 dni (samozrejme aj víkend sa počíta)

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne nás mrzí Vaše neodporúčanie. Na Váš podnet sme Vám objednávku bez problémov podržali, čím si ju môžete vyzdvihnúť. Naše predajne sú otvorené aj cez víkendy, a tak majú naši zákazníci možnosť vyzdvihnutia kedykoľvek.
    Ďakujeme Vám za porozumenie a prejavenú dôveru.

• Super Objednal s domu a o 1hod mohol vyzdvihnúť na predajni.

Dobrý deň Erich,

Ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Dodali mi to čo som nevedel inde zohnať a rýchlo.

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne nás teší Vaša spätná väzba. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru, čím si vyberie naozaj každý. Navyše ich ponúkame so širokou skladovou dostupnosťou, čo nám umožňuje okamžité spracovanie a odoslanie objednávky kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo jedného z našich Smartshopov.
    Ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Nasel jsem co jsem jinde nemohl.sehnat
    • Vyborna cena
    • Chybne jsem zadal 2 ks do objednavky, pri predani mi obsluha v Avionu velmi ochotne jeden kus zrusila

Asi nic negativniho

Dobrý deň Tom,

Ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy v Avione.

• Široký sortiment tovaru
    • Ústretovosť pracovníkov
    • Žiadna

Odporúčam

Dobrý deň Zuzana,

Ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Dostupnosť kamennej predajne k vyzdvihnutiu
    • Celkom rychla dosavka

Velka ponuka ale zial casto neznackovych krytovna starsie modely. Kto si potrpi na kvalitu musi veeelmi hľadať.

Dobrý deň Monika,

v našej ponuke nájdete množstvo príslušenstva ako na najnovšie, tak aj na staršie modely rôznych značiek telefónov, a to vždy vo výhodnej cene a kvalitnom spracovaní.
    Ďakujeme Vám za spätnú väzbu a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Ďakujem, tovar dostali sme rýchlo. Všetko bolo ok.

Dobrý deň Liliia,

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre udržanie si stálych a získavanie nových zákazníkov dbáme na bohatú ponuku cenovo výhodného a kvalitného tovaru, s dôrazom na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov situovaných po celom Slovensku.
    My Vám ďakujeme za pozitívnu spätnú väzbu a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.