Rýchlosť dodania, serióznosť, podanie pravdivých informácií.

• slaba flexibilita dorucovania - velky casovy rozsah...

Veľmi rýchle dodanie
    Najlacnejšia cena na trhu
    Ústretová a odborná komunikácia predajcu
    Prehľadný eshop

• Rychle dodanie

• Rýchlosť dodania

Veľmi rýchle dodanie tovaru ktorý bol skladom, v mojom prípade zhruba za 22 hodín od vytvorenia objednávky (na dobierku).

• Výhodné ceny

Prehľadná WEB stránka, výhodné ceny a rýchle doručenie tovaru bez závad.

• Rychla komunikacia

Spokojna

• Ceny
    • Rýchlosť dodania
    • Komunikácia

Zatiaľ moja najlepšia skúsenosť čo sa týka nákupu na internete. iPad Pro som tu našla za ďaleko najlepšiu cenu vôbec. Čo ma dostalo najviac bolo doručenie hneď na druhý deň. Zásielka bola bezpečne zabalená. Produkt úplne nový a zapečatený vo fólii. Keď som sa chcela telefonicky informovať, predávajúci mi veľmi ochotne poradil. Jednoznačne odporúčam.

OK.
    Jedine co mozem vytknut je, ze krabica s telefonom uz bola otvorena, hoci na stranke bolo pisane ze je novy.
    Rovnako balenie neobsahovalo sluchatka a spinku na vyberanie slotu na simkartu, hoci podla inych stranok by to balenie malo obsahovat.

Som spokojný tovar došiel veľmi rýchlo , bez problemov.

velmi rychle dorucenie objednanehotovaru napriek tomu ze som ho zakupila tesne pred sviatkami.

• rýchle dodanie tovaru
    • ústretovosť predajcu

Veľmi spokojný s vybavením objednávky, komunikáciou predajcu a rýchlosťou dodania objednaného tovaru (Apple iPad Pro + Apple Smart Keyboard). Dokonca predajca mi vyšiel v ústrety a poskytol parametrovo lepší tovar ako som si objednal a to z dôvodu, že objednaný tovar už nebol skladom dostupný.
    Objednávka mi bola doručená v sobotu (objednávka urobená na štátny sviatok vo štvrtok v noci, v piatok ráno objednávka potvrdená telefonicky, v sobotu ráno doručená), čiže rýchlosť dodania taktiež hodnotím veľmi pozitívne. Urobil som už fakt plno objednávok na rôznych eshopoch, ale žiaden mi nedoručil v sobotu!!!

Vinikajuci prístup , všetko prišlo na čas veľká spokojnosť

Dobrá cena, rýchle vybavenie objednávky

• rýchle jednanie,ochotný personál

• Prvý deň poobede som objednal.... druhý deň doobeda som držal v ruke objednaný tovar. No to bola rýchlovka!!!
    • Dobré ceny
    • Neviem

• Dobra cena na navigaciu Garmin
    • Rychle dorucenie

• Spokojnosť

Bol toto môj prvý nákup v tomto E-SHOPE, z málo recenziami takže som sa veľmi obával nákupu tovaru, taktiež aj či bude tovar v poriadku. Bol som veľmi milo prekvapený keď krabica z mobil. tel. Bola originál zapečatená všetko bolo v najlepšom poriadku, takže som bol veľmi spokojný či už z komunikáciou obchodu ale aj z nákupu tovaru takže z mojej strany dávam 100 bodov maximálna spokojnosť ✌️