filtre mi nepasovali do digestora , tovar som vrátil nepoškodený zabalený ,
    firma mi odmietla tovar prevziať a vrátiť peniaze ,
    každá seriózna firma kúpený tovar na internete tovar vymení alebo vráti peniaze . týto neseriózny podnikatelia jednoducho zanietli a celá vec pre nich skončila , zobrali peniaze a považujú celú transakciu za vybavené .

POZOR !!! PODVODNíCI.

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám , že ste si našli čas napísať hodnotenie . Vaša objednávka bola zaevidovaná na firmu. V tomto prípade išlo aj o málo predávané produkty.
    Všetky náhradné diely či už ide o filtre ku digestorom alebo príslušenstvo ku drezom vždy preverujeme, aby sme predišli prípadným komplikáciám.

V budúcnosti odporúčame využiť náš formulár pre náhradné diely pre presné preverenie kompatibility.

digestoryonline.sk

Objednala som si digestor, najhorsie bolo ze mi dosiel komplet rozbity- v ten den som poslala email s fotkami na reklamaciu.

Komunikacia s obchodom je na vysokej urovni, milý personál po telefonickom rozhovore aj co sa týka komunikacie cez email, vždy poskytnutá nová informácia v akom stave je reklamácia a aky je dalsi postup.

Momentalne cakam na dodanie noveho kusu.

Ako obchod odporucam 10 z 10tich :)

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za Vaše pozitívne hodnotenie. Budeme radi, keď sa na nás obrátite aj v budúcnosti.

Digestoryonline.sk

• sľubujú tovar,ktorý nie sú schopný dodať

Reakcia obchodu DIGESTORYonline

ospravedlňujeme sa Vám vzniknutú sitáciu.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu vo svete sa nám predĺžila dodacia doba vašej objednávky. Určite sa snažíme robiť všetko pre to, aby sme tovar dodali čo najskôr. O predĺženej dodacej dobe zákazníkov vždy informujeme.

• rýchlosť

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za Vaše pozitívne hodnotenie. Objednávky, sa vždy snažíme vybaviť v čo najkratšom čase ako je to možné. Budeme radi, keď sa na nás obrátite aj v budúcnosti.

Digestoryonline.sk

Komunikacia s obchodom vyborna, dorucenie do tyzdna. Vsetko prebehlo v poriadku

Digestoryonline.sk

• Objednávku zrušili, pretože čo mali v ponuke, v skutočnosti nemali. Zavádzanie zákezníkov.

veľmi sa ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu.

Preverovali sme Vašu objednávku. Žiaľ chyba v tomto prípade nastala u dodávateľa.

• dobrá komunikácia

Digestoryonline.sk

• Prvý nákup doručenie relatívne rýchlo.

Digestoryonline.sk

Digestor bol doručený zvláštnou kuriérskou spoločnosťou, ale okej, možno chyba kuriéra. Čo ma mrzí je to, že digestor mal poriadny škrabanec a aj iné menšie chyby.

veľmi sa ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu.

Preverovali sme Vašu objednávku. Žiaľ chyba v tomto prípade nastala v prepravnej spoločnosti. Poškodenie tovaru prepravnou spoločnosťou potrebujeme mať nahlásené neodkladne po prebratí tovaru.

• Bezproblemove a rychle dodanie

rýchla dodávka

Digestoryonline.sk

• Doručený poškodený tovar.

Komunikácia s osobou, ktorá zabezpečuje prostredníctvom zverejneného t. č. objednávky, resp. kúpu na diaľku hodnotím na vynikajúcej úrovni (slušné jednanie, ochota atď. ), ale prekvapenie ma čakalo až po otvorení, resp. vybratí tovaru z krabice, ktoré mi bolo doručené kuriérskou spoločnosťou DHL. Extrémne poškodená sieťka, ktorá tvorí súčasť veci. Vzhľadom na rozsah poškodenia mám pochybnosť, či mohlo dôjsť k poškodeniu v krabici pri preprave a to aj pri neobvyklom zaobchádzaní s tovarom pri preprave. Predpokladám, že tovar nebol dôkladne skontrolovaný alebo bola poškodená sieťka ponechaná, resp. pribalená do krabice s digestorom ELICA EMERALD WH A/60 GREZZO.

100% spokojnost.... Dakujem.

• Veľmi dobrá komunikácia po odbornej stránke. Rýchle vybavenie. Som spokojná.

• Ľahko dostupná

Tovar zatiaľ nedorazil,dneska je už 12. deň.

• Rýchlosť dodania tovaru
    • Prehľadnosť stránky
    • Chcelo by to lepší a podrobnejší popis výrobkov, nenašla som tam niektoré údaje

Som spokojná.

• Ochota