Dobrý deň, Laber,

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie, skutočne si to vážime :)

Krásny a trochu differenta deň praje Roxana za www.differenta.sk

• Ine cislo ako objednane prislo

Reakcia obchodu Differenta.sk

ďakujeme za reakciu, avšak nemôžeme sa k nej nijako bližšie vyjadriť, pretože o tom, že by Vám prišlo neprávne číslo, nič nevieme. Nekontaktovali ste nás ani prostredníctvom mailu ani telefonátu a ani nevidím, že by ste si zadali vrátenie či výmenu tovaru. Pokiaľ máte nejaký problém s veľkosťou, ktorá Vám prišla a zdá sa Vám iná, než ste si objednali, radi s Vami tento problém vyriešime k Vašej spokojnosti, pokiaľ nás budete kontaktovať :)

Krásny a trochu differenta deň praje tím Differenta.sk

Perfektné a veľmi rýchle!

Reakcia obchodu Differenta.sk

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie, skutočne si to nesmierne vážime. Z Vašej spokojnosti s rýchlym dodaním máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude i nabudúce. Určite pre to budeme robiť všetko, čo je v našich silách :)

Krásny a trochu differenta deň praje Roxana za www.differenta.sk

Celá komunikácie obchod zákazník v úplnom poriadku. Tovar doručený včas a v poriadku, len číslovanie veľkosti topánok je trocha iné. Treba objednávať o dosť väčšie

Dobrý deň, Kaja,

ďakujeme Vám krásne za Vaše 100 % a milé hodnotenie aj za odporučenie a pochvalu, skutočne si to veľmi vážime. Z Vašej spokojnosti máme úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

Čo sa týka veľkostí, to sa nedá zovšeobecniť na obuv. Každá značka má vlastné číslovanie. Vo Vašej objednávke je značka Zaxy, pri ktorej je skutočne potrebné objednávať o číslo väčšie, než ste zvyknutí :) Pokiaľ však tovar nesadol, môžete ho zdarma vymeniť :)

Krásny a trochu differenta deň praje tím Differenta.sk

... celkovo veľmi slušné ceny, kvalitný tovar a rýchle dodanie, takže za mňa maximálna spokojnosť, vrelo doporučujem...

Dobrý deň, Martulka,

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % a milé hodnotenie aj za odporučenie a pochvalu, skutočne si to nesmierne vážime. Z Vašej spokojnosti vo viacerých smeroch máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude i nabudúce. Určite pre to budeme robiť všetko, čo je v našich silách :)

Krásny a trochu differenta deň praje Roxana za www.differenta.sk

Objednavku som zrusila z dovodu objednania nevhodnej velkosti. Obchod promtne vyriesil moj problem, kominikacia bola na najvyssej urovni. Obchod urcite odporucam.

Dobrý deň, Katka,

ďakujeme Vám krásne za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie a pochvalu nášho eshopu, skutočne si to veľmi vážime. Z Vašej spokojnosti máme úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

Rýchle dodanie

Dobrý deň, Lucia,

Krásny a trochu differenta deň praje Roxana za www.differenta.sk

• Kladne hodnotim rychle vybavenie mojej objednavky.
    • Bohuzial velkost obuvi geox nezodpoveda realnej pouzivanej velkosti

Dobrý deň, Marta,

ďakujeme Vám krásne za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie, skutočne si to veľmi vážime. Z Vašej spokojnosti s rýchlosťou vybavenia máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce.
    Čo sa týka veľkostí, každá značka má vlastnú veľkostnú tabuľku a nedá sa orientovať len podľa toho, aké číslo nosíte bežne bohužiaľ :)
    Každopádne si môžete tovar pokojne u nás zadarmo vymeniť, kontaktujte nás prosím pre akékoľvek otázky a radi Vám pomôžeme :)
    Veríme tomu, že nabudúce to bude lepšie.

• Rychle dodanie
    • Vyhodne zlavy

Reakcia obchodu Differenta.sk

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie, skutočne si to nesmierne vážime. Z Vašej spokojnosti s dodaním i zľavovými akciami máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude i nabudúce. Určite pre to budeme robiť všetko, čo je v našich silách :)

Reakcia obchodu Differenta.sk

ďakujeme Vám krásne za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie, skutočne si to veľmi vážime. Z Vašej spokojnosti s rýchlosťou dodania máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

• Rychle dodanie
    • Vzdy prebiehaju akcie a zlavy

Dobrý deň, Evička,

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie, skutočne si to nesmierne vážime. Z Vašej spokojnosti vo viacerých smeroch máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude i nabudúce. Určite pre to budeme robiť všetko, čo je v našich silách :)

Krásny a trochu differenta deň praje Roxana za www.differenta.sk

Všetko v najlepšom poriadku. Len topanky treba o č. väčšie

Dobrý deň, Kaja,

ďakujeme Vám krásne za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie, skutočne si to veľmi vážime. Z Vašej spokojnosti máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

Čo sa týka výmeny veľkostí, nie je to žiadny problém. Na stránkach si vyplníte online formulár, kde si sama zvolíte veľkosť a výmena je samozrejme zadarmo :)

Krásny a trochu differenta deň praje tím Differenta.sk

• Super rychle dodanie tovaru na tuzemske pomery.
    • Perfektna cena

Naozaj obchod so skvelymi cenami a rychlou dodacou dobou Toto bola moja 1objednavka ale medzitym prisla aj druha. Mozem len odporucit :)

Dobrý deň, Maťo,

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % a skutočne milé hodnotenie aj za odporučenie a pochvalu, skutočne si to nesmierne vážime. Z Vašej spokojnosti vo viacerých smeroch máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude i nabudúce. Určite pre to budeme robiť všetko, čo je v našich silách :)

• Kvalitný tovar, rýchle dodanie
    • 1. nákup, zatiaľ žiadne

Som spokojná, doporučujem.

Dobrý deň, Viera,

ďakujeme Vám krásne za Vaše 100 % a milé hodnotenie aj za odporučenie, skutočne si to veľmi vážime. Z Vašej spokojnosti s rýchlosťou doručenia i s kvalitou tovaru máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

Krásny a trochu differenta deň praje tím Differenta.sk

Objednavala som prvy krat, a som velmi spokojna.. Rada zavitam este raz..

Reakcia obchodu Differenta.sk

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie a prejavenú dôveru do budúcna, skutočne si to vážime. Z Vašej spokojnosti máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude i nabudúce. Určite pre to budeme robiť všetko, čo je v našich silách :)

Krásny a trochu differenta deň praje Roxana za www.differenta.sk

• Rychle dorucenie, ale hlavne v tomto e-shope som nasla koselove body, ktore nikde inde nemali.

Reakcia obchodu Differenta.sk

ďakujeme Vám krásne za Vaše 100 % a milé hodnotenie aj za odporučenie, skutočne si to veľmi vážime. Z Vašej spokojnosti s rýchlosťou doručenia i s tovarom máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

Krásny a trochu differenta deň praje tím Differenta.sk

omnoho vyššie ceny oproti druhým internetovým obchodom, už nikdy by som si tam neobjednala

Dobrý deň, Miriam,

ďakujeme za reakciu. V dnešnej dobe má zákazník na výber, konkurencia je veľká a na porovnávanie cien existujú stránky ako práve napríklad Heuréka, ktorá Vám ceny porovná :)

Ja som si dala osobne tú námahu a produkty z Vašej objednávky som si vyhľadala s v iných e-shopoch. Značka Desigual, od ktorej ste si objednali 6 rôznych kusov tovaru, je na 85 % stránkach drahšia ako u nás :)

Pokiaľ teda nie ste spokojná s našimi cenami, mrzí nás to, ale nemôžeme predávať produkty pod nákupnú cenu, pokiaľ predávame originály :)

Krásny a trochu differenta deň praje tím Differenta.sk

23-50 som vytvoril objednávku, objednal som si tričko-cena 59.95 + 1e poštovné. Ráno o 7-15 dostal obchod môj e-mail o zmene objednávky, chcel som len aby k objednávke pridali ešte kraťase v hodnote 40e. O 8 cca mi dojde e-mail že odoslali objednávku ale iba tričko. 8-30 došla odpoveď na môj e-mail o zmene objednávky ževraj včera moju objednávku vyexpedovali. Akože mi chcú povedať že o pol noci čakal kuriér na moju objednávku? To je vtip? Potom mi v ďalšom e-maile povedali že objednávku nemusím prebrať, nech vytvorím novú objednávku aj s tými shortkami. Tak som chcel vytvoriť novú objednávku a čo nevidím, tričko už nestálo 59.95 ale 60.95 presne o euro viac koľko by som zaplatil navyše za poštovné ku kraťasom. Pripomínam že tie isté tričká len v inej farbe mali stále povodnu cenu 59.95. Takže oni povedia že nemusíte to prebrať a vytvorte si novú objednávku ale medzi tým zvýšia cenu produktu čiže aj tak zaplatite rovnaku cenu akoby ste si to objednali na dva krát. Chcel som im zavolať ale nefungovalo číslo, píšem so slnečnou že im nefunguje číslo a ani nevedela že mali na stránke programátorsku chybu, keď ste skopirovali ich číslo zo stránky t do adresára skopirovalo ich staré nefunkčné číslo. Slečna povedala že to bude musieť posunúť na IT oddelenie. Takže takto sa chovajú k zakaznikom ktorý im ešte aj IT chybu na stránke najdu. Objednávku som neprebral a ani nevytvoril novú, takýchto špekulantov netreba podporovať.

Dobrý deň.

ďakujeme za veľmi podrobnú reakciu :)

Dovoľte mi situáciu opísať z nášho pohľadu.

Objednali ste si tričko večer po jedenástej hodine. Naše sklady fungujú tak, že na nich máme valčekovú dráhu, ktorá ide nonstop a zbiera produkty do objednávok po sklade. Pokiaľ sa stane, že Vami vytvorená objednávka je len o 1 kuse produktu a máme ju priamo na našom sklade, tak je dráha veľmi rýchla a produkt ihneď nájde a privezie na expedíciu. Tu sa tovar vyexpeduje. Neznamená to, že tam o polnoci čaká nadšený kuriér na Váš balíček, ale znamená to, že táto objednávka bola vyexpedovaná z nášho skladu. Tovar nie je na sklade, na poličke, ale je zabalený v balíčku, je expedovaný. A ráno 6:00, keď prídu zamestnanci do skladu, tak balíčky triedia na rôzne krajiny, dopravcov atď. a až potom sú ODOSLANÉ. Týchto balíčkov sa počas noci nazbierajú stovky. Takže keď zákazník o siedmej ráno napíše, že by chcel zmeniť niečo v objednávke, ktorá sa nachádza medzi stovkami iných balíkov, tak sa na nás nehnevajte, ale skutočne nie je možné, aby tam niekto šiel a tri hodiny sa prehrabával v tej kope balíkov len preto, aby našiel jeden balíček s tričkom.

Takže z tohto dôvodu sme Vám napísali, že to možné nie je a aby ste si vytvorili novú objednávku s tým, že sme Vám vyšli v ústrety - to, že Vy si nepreberiete nami odoslaný balíček NÁS STOJÍ 4 € a VÁS NIČ :)

Ďalší problém - tričko bolo drahšie o 1 €? Vysvetlíme, nebojte :) Na sklade máme približne milión produktov - každý z týchto produktov má svoje ceny a tie ceny sa menia. Sme český eshop, ktorý má sklady v Čechách a nákupné i predajné ceny sú v českých korunách, ale každý deň sa prepočítavajú automaticky podľa kurzu do iných mien. Keď sa zmení kurz, zmení sa i cena tovaru. Na tričku za 59.95 € to môže byť to jedno euro, pretože ceny sa vždy zaokrúhľujú na 0.45 alebo 0.95. Verte nám alebo nie, ale nie je v našej firme nikto, kto by si ráno povedal, že tento pán chce toto konkrétne tričko z tých miliónov, tak my mu ho ideme o jedno euro zdražieť - TO SA FAKT NEDEJE. My ani nevidíme históriu toho, koľko stále včera a ani nemôžeme do toho zasahovať ručne :)

A mimochodom - 1 € by ste neplatili za dopravu, ale za dobierku, táto platba ide dopravcovi za to, že nám musí previesť platbu. Za dopravu by ste platili 3 €, kebyže máte objednávku pod 40 €. Nad 40 € dopravcu NEPLATÍTE, to neznamená, že za ňu neplatí nik - opäť - platíme to dopravcovi my.

A telefónne číslo - za to sa ospravedlňujeme. Na email aj na chat sme Vám reagovali OKAMŽITE. V čísle bol problém len na telefóne a len v konkrétnom prehliadači. Mrzí nás to, bohužiaľ niekedy sa stane, že niektoré IT veci nefungujú na 100 %, musia sa testovať na rôznych zariadeniach atď. a myslím, že náš IT tím odvádza skvelú prácu. Túto chybičku sme do 1 minúty od toho, čo ste nám to napísali, VYRIEŠILI :)

• Spokojná
    • Rýchlosť

Reakcia obchodu Differenta.sk

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie, skutočne si to vážime. Z Vašej spokojnosti s rýchlym dodaním máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude i nabudúce. Určite pre to budeme robiť všetko, čo je v našich silách :)

Krásny a trochu differenta deň praje Roxana za www.differenta.sk

• rýchle dodanie objednávky.

Dobrý deň, Evelína,

ďakujeme Vám krásne za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie, skutočne si to veľmi vážime. Z Vašej spokojnosti s rýchlosťou doručenia máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)