• nakúpil v obchode Diamantové nástroje pred 7 mesiacmi

Ocenujem okamzitu reakciu na reklamovany tovar, ktory bil hned vymeneny.

• nakúpil v obchode Diamantové nástroje pred 8 mesiacmi

Lupa má být pracovna citacia,nikde nezverejnujete kolko zvetsuje,takze som ju objednala pre babku zbytocne...po doručení zistila,ze zvetsuje iba dvojnasobne,co nestaci.Nazov Vašeho produktu je zavadzajuci a nezodpoveda skutečnosti, dopustili ste sa klamavej reklamy a nekalej obchodnej praktiky, v rozpore s pravom na ochranu spotrebitela.

Reakcia obchodu Diamantové nástroje

Vážená paní,

Velmi nás mrzí, už to, že když přidáváte negativní recenzi, ani se nepodepíšete.
    Předem naší reakce bych rád uvedl pár skutečností – lupu jste objednávala přes náš Slovenský e-shop a zvolila platbu předem na účet dne 30.4. 22:56 Hned 2.5. po státním svátku jsme vám zaslali zálohovou fakturu přesně tak, jak měla být v měně EURO, což se Vám nelíbilo a chtěla jste fakturu v CZK a platit na český účet, v čemž Vám bylo během několika minut (7) vyhověno.
    Po připsání platby na náš účet jsme Vám lupu zaslali na adresu, kde jste si přála. Vše proběhlo až nadstandartně.
    Proto absolutně nechápeme Vaši drzost a kydání špíny na naše služby a sprosté obvinění e-shopu z nekalých praktik! Vaše jednání je podlé a zarážející už proto, že veřejně lžete, že nemáme o produktu zveřejněné informace o zvětšení, což kdybyste četla i popisky produktů víte.
    Je nám jasné, že jsou i lidé jako Vy, kteří nepřiznají sami svou chybu a raději obviní ostatní okolo sebe a budou se snažit je očernit, ale i díky absolutní většině recenzí a tisícům spokojených zákazníků víme, že je Vás takových jen hrstka.
    I přesto Věříme, že jste se pouze nevhodně vyjádřila.

Přejeme hezký den.

• nakúpil v obchode Diamantové nástroje pred 8 mesiacmi

len tu som nasiel ponukany tovar.

• nakúpil v obchode Diamantové nástroje pred 9 mesiacmi

dorucenie akvalita tovaru zospovedala mojej poziadavke...takze spokojny

• nakúpil v obchode Diamantové nástroje pred 10 mesiacmi

Tovar na druhý den som mal dodaný.

• nakúpil v obchode Diamantové nástroje pred 10 mesiacmi

• Dobrý obchod
    • rýchle jednanie
  • nakúpil v obchode Diamantové nástroje pred 1 rokom

21.12.2017 som si objednala Tovar a v ten isty den som ho aj uhradila. Tovar neprichadzal ani medzi sviatkami, ani po nich. Kontaktovala som predajcu, ten povedal, ze medzi sviatkami neboli v praci a ze tovar mi urcite dorazi. Nechodil ani nasledujuce dni, tak som opat volala. Dostala som odpoved, ze toho maju vela. Ziadala som stornovat nakup, v com mi aj vyhoveli. Dosla mi notifikacia, ale ziadne peniaze. Volala som odvtedy dvakrat, vraj peniaze posielaju v piatok, ale odvtedy uz ubehol viac ako tyzden a peniaze nemam. Urcite nekupujte cez tento eshop.

spokojný

• Výhoda

• obchod 1*

Som spokojný

Veľký sortiment

• nakúpil v obchode Diamantové nástroje pred 1 rokom

objednaný tovar prišiel v plnom rozsahu a včas

• nakúpil v obchode Diamantové nástroje pred 1 rokom

• ochotný personál, skvelá navigácia na stránke, expresné dodanie, vrelo odporúčam

• odporučam všetkym
  • nakúpil v obchode Diamantové nástroje pred 1 rokom

• Maximálna spokojnosť, rýchla reakcia a dodanie tovaru.
  • nakúpil v obchode Diamantové nástroje pred 1 rokom

Obchod je OK. Tovar už menej. Bolo potrebné nahradiť maticu za samo- istiacu, inak sa pri práci povoľuje. Potom je to OK.

• nakúpil v obchode Diamantové nástroje pred 1 rokom

Cením si veľmi promtné zaslanie tovaru, čo mi výrazne znižuje prestoje vo výrobe.

• nakúpil v obchode Diamantové nástroje pred 1 rokom

• Kvalitna e- stranka, primerane ceny
    • nezistene

Vrele doporucujem