odporúčam - spokojnosť

• Kvalitne latky. Rychle dodanie.

Vysoko hodnotim, ze mi z e-schopu zavolali a upozornili ma, ze jedna z objednanych veci bude na sklade az o tyzden. Zaujimali sa, ci mi to nebude robit problem.

• Rychle a spolahlive dorucenie vo vybornom stave

Velmi spokojna s vyberom,kvalitou,rychlostou dorucenia.Dakujem

Nakupujem tu veľmi často, pre deti pre mňa NAJLEPŠÍ obchod s rôznym tovarom, super kvalita, super cena, super komunikácia, rýchle dodanie. S každou objednávkou som bola nadmieru spokojná. Môžem len odporučiť, pre mňa 100%

• kvalitny tovar
    • rychle dorucenie

Vecičky sú veľmi pekné a z kvalitného materiálu.

Rýchla rekacia , rýchle dodanie, odporúčam všetkými desiatimi .

• Super ústretový prístup, komunikácia výborná. Určite nakúpim znova

Rýchlosť

• tovar zodpovedá kvalitou aj materiálom
    • žiadna

Som spokojná so všetkým.

Dobrý výber s rýchle dorucenie

• Krásne, kvalitné, detské oblecenie...spokojnosť so všetkým

• Ceny
    • Vyber tovaru
    • Rychlost dorucenia
    • Nepozeraju kvalitu tovaru!!!

Kupili sme viac veci za 100€, Lego stolik ziadna kvalita tabulky nepasuju v strede a kvoli tomu sa neda hrat! Z&Z Štýlová detská jarná / jesenná bavlnená čiapka, turban s šatkou, biela, 44/48 za 10,36€ bola potrhana, NENOSITELNA!!! Ostatne veci boli v poriadku a viem ze obchod za to nemoze. Ale veci su naozaj nekvalitne.

• Prvá objednávka max. spokojnosť

rýchlosť