• nakúpil v obchode Dekupáž pred 7 mesiacmi

Neprišlo mi čo som si objednal iba časť a aj tá bez srobikov:(

Reakcia obchodu Dekupáž

Je nám veľmi ľúto, že ste nás neinformovali . Takto sme nemali šancu riešiť Váš problém . :(

• nakúpil v obchode Dekupáž pred 1 rokom

• krásne produkty, veľa inšpirácií
    • tovar nebol doručený načas
  • nakúpil v obchode Dekupáž pred 2 rokmi

• poslali nekompletnú objednávku
  • nakúpil v obchode Dekupáž pred 2 rokmi

• Zatial som nedostal tovar. Pisal som email ohladom nedodania a nik neodpovedal....

Zatial som nedostal tovar, ktory mal byt skladom....

• nakúpil v obchode Dekupáž pred 4 rokmi

• Veľký výber tovaru.
    • Pravdepodobne problém s identifikáciou materiálu v objednávke (dodali mi úplne iný odtieň farby + štetce boli zničené, tovar bol zabalený tak, že sa fľaštička s lakom sa lepiacou páskou prilepila o vnútro krabice a veľmi ťažko sa vyberala).
    • Filter nefunguje, ťažko sa vyhľadáva tovar.
  • nakúpil v obchode Dekupáž pred 4 rokmi

• Myslela som si, ze kvalitny a zaujimavy tovar, ale po rozbaleni objednavky prislo sklamanie.
    • Neustretovost a nezaujem predajcu vyriesit problem k spokojnosti zakaznika. Problem bol sposobeny predajcom - na stranke ponuka tovar vo velmi vysokej kvalite, ale skutocnost bola ina. Dovolim si tovar oznacit ako II. triedu respektivne poskodeny.

Vzhladom na skusenost, by som upozornila buducich nakupujucich nech si overia, ci to, co ponuka predajca je take ako ma byt - pripadne ako deklaruje v popise. Vyhnu sa sklamaniu z tovaru, ktori kupia a zo sposobu ako predajca chce riesit dany problem.