• Sériový prístup

• Rýchlosť dodania, korektná komunikácia, kvalita tovaru, tovar zodpovedá popisu

• Veľká profesionalita

Vedie super poradiť,je na nich spoľahnutie

• skoré doručenie

Rýchle jednanie

• rýchlosť dodania
    • popis sedel presne s výrobkom

vynikajúce služby, taktiež doprava

Rýchle doručenie a nohavice podľa veľkosti sedia.

Všetko mo sadlo úplne super .

Veľmi rýchle doručenie

komunikacia cez mail bola okamzita, pan bol ochotny mi aj premerat rozmery, objednane topanky prisli rychlo, bohuzial mi nesadli, musel som ich vratit, po doruceni topanok spat do obchodu mi boli peniaze vratene hned na druhy den, takze super, urcite odporucam :-)

Supre

• Zasplaná mi bola poškriabaná prilba - výmena nebola možná pretože rovnakú už nemali

Reakcia obchodu Dark Biker motoshop

Dobrý den, pane Peter,

jak jsme Vám již psali v naší e-mailové komunikaci při řešení situace - je nám líto, že jsme si škrábance na helmě před odesláním nevšimli. Jako řešení jsme Vám nabídli vrácení helmy na naše náklady a vrácení peněz a nebo výměnu za bezvadnou helmu, ale s jinou grafikou, protože Vámi vybranou grafiku v dané velikosti další nemáme.

Stane se to zcela výjimečně, ale někdy se stát může, že zboží může mít například nějakou výrobní vadu a i když se tomu snažíme předcházet a zboží kontrolujeme, nemusíme si toho všimnout. V takové situaci vždy každému zákazníkovi zajistíme bezplatnou výměnu a nebo vrácení peněz s veškerými náklady.

Mrzí nás, že jste zklamaný, ale netuším, co více bychom pro Vás v takové situaci mohli udělat.

Mějte se hezky.

S pozdravem Ivo Bajko, Dark Biker motoshop

www.darkbiker.cz

• Doručenie prebehlo 3 deň od objednania
    • Rozumné jednanie pomocného pracovníka online obchodu
    • vyšli maximálne v ústrety pri odhalení chyby

Môžem pokojne povedať, že som spokojný. Našiel som na tovare chybu a s obchodom sa to bez problémov vyriešilo. Nohavice sú naozaj kvalitné z pevnej, hrubej kože. Tento model je vhodný nielen na motorku, ale kedže je trochu extravagantný, ale zároveň elegantný, tak je ako stvorený na bežné nosenie v zime, ked chcete trochu vytrčať z davu. Takže pozitívne hodnotenie.

• Profesionálny,kompetentný,prozakákaznicky

• Všetko OK

Maximalna spolahlivost a ochota. Odporúčam

• spokojnost

nič

• Široký výber tovaru, priateľné ceny
    • Nemôže sa platiť prevodom z účtu

Po dodaní som zistil, že objednaná je mi malá (ach tie čínske miery), obchod zabezpečil promptnú výmenu. Pri komunikácii vysoká ocho ta vyhovieť.

Reakcia obchodu Dark Biker motoshop

Dobrý den, děkujeme za hezké hodnocení, jsme rádi za Vaši spokojenost. Jen bych rád opravil mylnou informaci, že nelze platit převodem z účtu. Na e-shopu nabízíme možnost platby dobírkou, platební kartou online + zrychlený platební převod u vybraných bank a také standardní platbu převodem na účet.

Super... maximálne spokojný..