• 100 percent

• Žiadna

Nedostal som to čo som chcel. Ionizer je podvod

• Vsetko vyborne
    • Nezistil som

Vyborne

• expresne dorucenie na druhy den
    • Obchod ponúkal na svojom webe amgnetický pás Dr Levina, zaslal čínsku napodobeninu, ktorú by nemohol použiť ani 12 ročné dieťa.
    • Bol som uvedený do omylu a žiadal som vrátenie celej sumy - teda aj s poštovným, ale som neuspel. Podľa mojej mienky to bol čistý podvod.

• Toto bol môj druhý nákup.
    • S prvým som bola spokojná.

Som maximalne nespokojna s powerbankou , ktoru som objednala..mobil mi nabila 1x co je pri vykone 20 000 nemozne, kedze 10 000 dokaze nabit 2 a viac krat...a pisala som emaily predajcovi, na ktore mi doteraz nikto nereagoval..

• Lacné a rýchle dodanie

Super lacný obchod s rýchlym dodanim

• Tovar mal byt skladom.Uz to budu 2tyzdne a doposial nebol doruceny!!!

• 1) Váš obchod ma hneď zaujal precíznosťou,praktickosťou a rozsiahlym výberom
    • 2) S objednávkou som neváhala,ponúkaný,širokopestrý tovar sa mi páči,hodí sa na rôzne účely,teda aj darčeky
    • 3) Pohodlie a možnosť,objednať si priamo z domova
    • 4) Rýchle doručenie objednávky
    • 5) Veľká spokojnosť

Našla som si Vás náhodne,zaujala ma precíznosť a poriadok vo Vašom ponúkanom tovare,z ktorého som si hneď vybrala pohodlne z domova zopár malých darčekov,ktoré mi boli doručené včas,čo som nadmieru spokojná ako aj s tovarom :-) Toto je moja prvá skúsenosť s vaším obchodom a isto budem váš obchod odporúčať aj ostatným,mojej rodine,priateľom a známym a tak isto som sa rada stala vašou vernou zákazníčkou :-)

Ďakujem,Zuzana

• Rýchlosť,dostupnosť,ochota,super ceny,kvalita,spoľahlivosť,veľký výber,skvelé jednanie.

Môžem len odporučiť.Takto by mal vyzerať bezproblémový nákup na internete.

• Velky vyber tovaru
    • Skvela komunikacia
    • Rychle dodanie tovaru

Odporucam

• Vznikajúci výber!!!
    • Na každú príležitosť si dokážem vybrať dar pre známych.
    • Fantastická cena.
    • Skvelé jednanie.
    • Fantastické ceny.

Konečne stránka, na ktorej si stále nájdete darček pre každého. Veľmi výhodné ceny a rôzne produktoy, ktoré sú za bezkonkurenčné ceny.