• Tovar je pekný, bezchybný, veľmi dobre zabalený. Tovar rýchlo doručený. Maximálna spokojnosť.

Spokojnosť

• Rýchlosť
    • Nízke ceny

Som maximálne spokojná

• rychlost dodania
    • ziadna

Rýchle bezproblémové dodanie

Výhodou je blízkosť obchodu nášmu bydlisku

• Veľké množstvo tovaru, dobré ceny

• Rýchlosť, cena
    • Tovar - Rubikova kocka je slabej kvality . Mal som ju aj pred 35 rokmi, ale kvalita bola o 3 triedy lepšia ....

Obchod ok, kúpený tovar už menej.

• Spokojnosť

• Nakoľko sa môj manžel spamätal neskoro, že ide na oslavu 5Oky, tak som telefonicky sa dohadovala s pánom z firmy, či mi do dvoch dní dôjde darček, ústretový, hneď balil a posielal, na druhý deň balík bol u nás :)

• rýchlosť, spolahlivost

Vsetko je ok, laktatove pasiky su , ale nie su glukozove, ktore by sa zisli...

• spolahlivost

eshop vrelo odporúčam

• rýchla komunikácia obchodu

kvalitná masážna podložka a promptné vybavenie objednávky.
    dakujem krásne.
    Eva P.

• Bezproblémové vybavenie zákazky

Prišiel mi iný výrobok. Hrnček nebol taký ako na obrázku. Na iných stránkach mali presne taký istý produkt aký mi prišiel. A ten som nechcela. Prave preto som objednavala z tohoto obchodu lebo mali vyfoteny ten, ktorý je bez nápisu a v trochu inom tvare.

Reakcia obchodu DARCEKAREN

Dobrý deň, je možné že sme Vám omylom zaslali iný typ, ale je potrebné zaslať nám fotografiu daného hrnčeka, aby sme to vedeli prípadne riešiť. Nikto nás nekontaktoval, takže k danej sťažnosti sa nevieme vyjadriť.