Po týždni od objednávky som volal do obchodu čo sa deje, pretože ubehlo dosť dní a nemal som informáciu ani o zaslaní tovaru. Samozrejme ešte nebol poslaný. Aktuálne je 11 dní od objednávky a nič mi neprišlo, pričom bol tovar skladom.

• Som spokojná , hodinky krásne, ďakujem za rýchle dodanie.

• Žiadna komunikácia

Tovar zaplatený prevodom na účet a po 4 dňoch došiel balík na dobierku...odmietla som zaplatiť !

• Ceny
    • Emailová komunikácia nulová
    • Objednávka stále nedorazila ani za 11 dní
    • Žiadne sledovacie číslo

Dobrý deň! Dodanie trvalo trošku dlhšie ale oplatilo sa počkať nakoľko cena tovaru s ostatnými e-shopmi bola bezkonkurenčná..

• Obchod nekomunikuje
    • Hodinky neprisli a neprisla ani ziadna odpoved na dotaz.

• Hodinky mi prišli vporiadku, krásne ako na obrázku.
    • Dobrá komunikácia s obchodom
    • Odporúčam
    • Dlhšie doručenie

Tovar mi bol doručný rýchlo. Hodinky mali skladom a ešte v teň objednávky mi bol poslaný balík.

• nízke ceny
    • široký výber
    • slabá komunikácia

Tovar mi bol doručený cca za 7 pracovných dní, čo si myslím že je v poriadku. Posielal som aj potvrdenie o platbe ihneď po zaplatení, na čo už nereagovali. Potom len zrazu prišla sms o doručení. Teda podľa mňa je len potrebné nechať si pár dni rezervu, ak to chcete do nejakého termínu mať. (napr. ako darček)

• Rychle vybavenie, bez problemov

• Kuriér

Aj ked to nie je vina obchodu, musim napisat negatívnu skusenost s kuriérom, ktorý bol drzi a arogantní.

Po objednaní tovaru mi prišla vygenerovaná objednávka. Ani po 10 dňoch od objednania nemám žiadne informácie z obchodu, čo sa deje, kedy dorazí tovar a pod. Obchod je nespolahlivy a nemôžem ho odporučiť. Podľa mna uvádza zavádzajúce ceny poskytovaných produktov. Ma to však ošetrené vo svojich Obchodných podmienkach

• Skutocne rychle dodanie napriek cezhranicnej zasielke

Neodporúčam, hodinky som kúpila ako darček pre moju mamu ale remienok hodiniek bol malý, mal ledva 18 cm, keď som to reklamovala, vraj je to normálna veľkosť a keď sa mi nepáči, môžem hodinky vrátiť, co som aj spravila ale balík sa mi vrátil späť. Tak som ho skúsila poslať na ďalšiu uvedenú adresu ale zatial nebol prevzaty a predajca vôbec nekomunikuje a neodpovedá na maily a ani telefonáty.
    Takze nemám ani hodinky a ani peniaze, ktoré som za ne uhradila....plus za poštovné som uhradila ďalších cca 8 eur

Bolo uvedené dodanie do 2 dní, no bol to presne týždeň.

• Obchod prebehol bez pronlemov.napriek chybe kurierskej spolocnosti.pan Jakubik komunikoval na urovni a vsetko vyriesil.

Dakujem za krasne hodinky.Dakujem za riesenie aj komunikaciu.Obchod urcite odporucam

• Rychle dodanie
    • Kvalitny tovar za super ceny

• Tovar nedodaný!!! Žiadna reakcia na urgenciu. Už si u Vás neobjednám a už ma nikdy nekontaktujte! Ste absolútne nespoľashlivý!!!