• rýchla odpoveď na otázky
    • autosedačka prišla do dvoch prac. dní
    • tovar nepoškodený

• Skvela komunikacia, rychle dodanie, eshop prehladny, dostali sme darcek k nakupu
  • Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Rychle dorucenie a bez poskodenia

• originalni cybex obchod
    • poradna on-line nebo emailem
    • rychle dodani
    • darek - lego

Autosedacku jsem v tomto obchode kupovala uz podruhe. Vzdy maji rychle dodani a lego darcek, ktery potesi kazde dite.

• Rýchlosť
    • Kvalita
    • Nemám

• Rýchle dodanie tovaru

• Super

• Objednavala som autosedacku a som velmi spokojna . Aj dodavka bola rychla. Odporucam.

• kvalitné autosedačky
    • 3ročná záruka
    • komunikácia s obchodom na úrovni, akú bohužiaľ bežne nezažívate, rýchla odpoveď, super poradenstvo aj nad rámec požadovaného
    • darček k objednávke

Rýchle dodanie. Spokojnosť

objednaný tovar prišiel behom pár dní, nebol poškodený takže s eshopom som nemusela vôbec komunikovať

• Rychla dodavka bez problemov

• Super rýchle dodanie. Objednala som si vo štvrtok poobede a v sobotu doobeda tovar doručili.

• Veľmi rýchle vybavenie

• rýchlosť dodania

• Som maximálne spokojná. Komunikácia, poradenstvo, odbornosť, doba doručenia, všetko top!
    • Žiadna!

• Neskutocna rychlost dodania
    • Nadherna kvalitna autosedacka
    • Bezkonkurencna cena
    • Najdlhsia zaruka na trhu
    • Kurierska spolocnost- neozvali sa vobec kedy pridu len zrazu pan volal ze "som dole" a v podstate by dal zaplateny tovar hocikomu kto vysiel z vchodu.. Nepytal obciansky, nechcel podpis .. Vraj naco..

• rychle dodanie
    • pekne zabalene
    • darcek navyse

• Dobrá prezentácia, realizácia a doprava včas a OK.

Negatíva:
    1. uvedený typ autosedačky sa ukazal nevhodny v dolnej hranici hmotnosti. Vnuk má 11 Kg, primeranú telesnú výšku, ale pultík nejde zacvaknuť aspoň v 1. polohe, pretože príliš tlačí na bruško dieťaťa...Takže sme jazdili s pultikom len zasanutým a isteným pásom.

2. Ponukli ste tzv. vodiče do Izofixu a ja som ich objednal v domnení, že originalne balenie to nemá. bolo mi to čudné, ale čo keď....Sú to dva najdrahšie mrňavé kusky plastu aké som kedy zaplatil !
    Ak si prajete, aby som na Vás v dobrom spomínal :-), tak mi tých 8-9 € pošlite na účet.