• Stránka je prehladná
    • Velkosť prilby sedí
    • Extra rýchlosť dodania je top

V mojom pripade jedna z mala eshopov kde sa da kupit tak mala prilba(v normalnych obchodoch nemaju take prilby iba v eshopoch) a dalej sa mi paci ze tato ista prilba je aj na inej stranke a je tam raz tak drahá. Tu by som kupil v tej istej cene dve prilby a to je obrovsky rozdiel takze super. Prilba inak na fotkach sa neak extra nepacila ale nazivo vyzera super takze som milo prekvapeny ze fotky skresluju a prilba v skutocnosti vyzera ovela atraktivnejsie. A ta rychlost dodania z ciech na slovensko bola uzasna a to mi bola dorucovana postou a nie kurierom takze s touto strankou som nadmieru spokojny

• odporučam

Nasiel som co som hladal a za dobru cenu...Odporucam......

• Da sa porozpravat aj poradit

doporucujem,mozem poslat moj výrobok mailom

Zaujímavý tovar, prijateľné ceny, príjemná komunikácia, určite odporúčam navštíviť

• Top rýchle doručenie

Je to skvelý obchod

super rychle

• Draha doprava na slovensko

• Ochotný a schopný

• Super pristup

• Ochota rýchlosť dodania

• všetko OK, ešte si objednám ďalší motor a doplnky

maximalna spokojnost

Tovar mi prišiel poškodený blatník predný zlomený a kryt reťaze tiež zlomeny

Všetko dobré, len som myslel, že mi to dodá pošta, ktorú mám 100 m od bytu a môžem tam ísť kedy sa mi to hodí, a nie byť "uviazaný" na kuriera.
    Inak OK.

U pary kteráse stará o chod obchodu, se dá napsat jen jedno! Jsou to prostě SUPER lidi.