• Super cena, kvalita, rychlost dodania

Peniaze za vopred uhradenu objednavku este neboli vratene

Reakcia obchodu Cotozere.sk

je nám líto, že u Vaší objednávky nastaly komplikace a bylo nutné jí zrušit. V emailové komunikace ze 7.10. ohledně vrácení peněz jste byl informován, že vrácení peněz probíhá nejdéle ve lhůtě do 14 dnů. Dnes je 13.10. prosíme tedy o strpení.

• Výhodné akcie
    • Málo produktov skladom

Nakupovala som tu prvýkrát ale bola som príjemne prekvapená rýchlosťou dodania aj kvalitou balenia. Objednané v utorok večer, pôvodne mal byť balík doručený vo štvrtok, kvôli práci som to musela presunúť na piatok.

děkujeme za Váš nákup i kladnou recenzi. Cotozere.sk

Tovar na webe nie je skladom, pani, ktorá vybavuje komunikáciu so zákazníkom je "milá"...

Reakcia obchodu Cotozere.sk

omlouváme se za komplikace s Vaší objednávkou. Bohužel u některých položek se vyskytuje problém s aktualizací skladové zásoby. Na jeho odstranění pracujeme.
    Zákaznický servis se Vám snažil v rámci jeho možností vyjít vstříc.

• tovar skladom
    • primerana cena

• Dobrý sortiment a slušné ceny
    • Komunikácia eshopu
    • Nepoznám

Eshop odporúčam

Reakcia obchodu Cotozere.sk

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup v našem e-shopu, kladnou recenzi i doporučení. Cotozere.sk

• Našla som tovar,ktorý som potrebovala

odporúčam

• rýchle vybavenie objednávky
    • platba kartou
    • primeraná cena za produkt
    • Nemožnosť zámeny tovaru v objednávke, ak tovar nieje skladom

Objednal som konzervy vo väčšom množstve v troch rôznych druhoch. Jeden druh nebol skladom práve ten čo z neho bol objednaný len jeden kus. Namiesto (pre mňa logickejšieho riešenia) zámeny konzervy za taký ktorý je skladom mi boli vrátené na účet 3,- eurá. Príde mi to smiešne nelogické amatérske a neprofesionálne a neobchodnícke. Preto že ja mám doma o jednu konzervu menej a predajca v podstate menej predal a menej zarobil. Je nepodstatné že sa jednalo v tomto prípade len o jeden kus konzervy . Keby že nemajú konzervy z ďalšieho objednaného druhu , tak mi asi sú schopní poslať zásielku len v tretinovom množstve, čo by bolo z mojej strany neakceptovateľné. Dôvod netuším....

Reakcia obchodu Cotozere.sk

omlouváme se za komplikace s Vaší objednávkou. Zákaznický servis nastalý problém řešil dle možností našeho systému. Jinou možnost řešení bohužel systém v dané fázi již neposkytuje. Děkujeme za pochopení. Cotozere.sk

Objednala som si akvárium a prišlo rozbité!!!! Na krabici ani nebolo napísané že pozor krehké. No peniaze mi doteraz nevrátili

Reakcia obchodu Cotozere.sk

je nám samozřejmě líto, že k Vám zboží dorazilo poškozené. Obzvlášť v případě křehkého zboží se to někdy stane. :(
    Tuto záležitost řešíme na základě Vašeho oznámení z 19.9. aktuálně jako reklamaci, jak jsme Vás informovali emailem.
    Věříme, že bude záležitost brzy dořešena k Vaší spokojenosti.

• Kvalitný tovar

objednávam už roky, veľká spokojnosť

Reakcia obchodu Cotozere.sk

Dobrý den, děkujeme za Vaše nákupy i pozitivní recenzi.
    Cotozere.sk

• Dobré ceny,rýchle vybavenie objednávky.

Dobré ceny,rýchle vybavenie objednávky.

• Rýchlosť dodania, veľký výber produktov

Obchod odporucam

Reakcia obchodu Cotozere.sk

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup i recenzi.

• Po dobu 7 dní mi objednaný tovar stále nedorazil

Reakcia obchodu Cotozere.sk

dodací lhůta je 4-5 pracovních dní, viz.: https://www.cotozere.sk/dodacie-a-platobne-podmienky/

Podle systému byla objednávka již doručena.

Tým ČoToŽere.sk

• vsetko super, dobre ceny, tovar rychlo doruceny

• super ceny
    • dlhšie doby dodania

• Veľká spokojnosť

• Nakupujem už viac rokov
    • Vždy pýta od mňa kupóny no nikdy som žiadny nedostal

Objednal som si do ceny aby som mal zásielku zdarma ešte tyčinky tie mi nedodali ale zásielka bola aspom zdarma.

Dobrý den.

velice nás mrzí Vaše negativní recenze.

Aby jste nepřišel o žádnou akci či slevu, doporučujeme přihlásit se k odběru novinek.

Tým ČoToŽere.sk

Spokojnosť a rýchle dodanie

• Prešli takmer 2 týždne a tovar stále nedoručený

Reakcia obchodu Cotozere.sk

Dobrý den, velice nám mrzí komplikace s Vaší objednávkou. Zboží nicméně nebylo možné expedovat z důvodu, že objednávka měla být placena předem, dosud ovšem neevidujeme platbu za zboží.